Malowanki na szkle

Malowanki na szkle

Autor: Beata Gołembiowska

Z pozoru zwykłe obrazki namalowane przez prostą góralkę. Chowane na dno rzeźbionej skrzyni. aby nikt ich nie zobaczył. Nikt się nie domyślił. nie dociekał. Co one przedstawiają. że są tak strzeżone? Ukryte myśli. niespełnione marzenia? A może wielką tajemnicę?

Czy można spuścić na przeszłość ciężkie wieko i udawać. że zgubiło się klucz? On i tak się znajdzie. Borykanie się z losem jest naszym przeznaczeniem. ale nie musi ono być zawsze bolesne. Bohaterowie odnajdują swoje drogi. obrazki są wyjęte ze skrzyni i wreszcie mogą być powieszone na ścianie. aby cieszyć swoimi barwami.

Malowankach na szkle. które tylko z pozoru wyglądają jak sztampowe wytwory folkloru góralskiego zapisano tajemnice z przeszłości. w których kryją się niespełnione nadzieje i złamane

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788324265107: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/tozsamosc-osobowa-w-epoce-cyfrowych-technologii-komunikacyjnych-osika-grazyna-197553u

Cena:


The Outer Worlds – poradnik do gry

Autor: Agnieszka Adamus

Halcyon zaprasza. Poniższy poradnik do The Outer Worlds stanowi kompletny zbiór informacji o najnowszej produkcji od Obsidian Entertainment. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje. które pomogą ci pomyślnie ukończyć tytuł. Poradnik otwierają porady na start oraz opis najbardziej elementarnych mechanik rozgrywki. Z tej części solucji do The Outer Worlds dowiesz się między innymi. jak przebiega proces tworzenia postaci oraz poznasz prawa rządzące rozwojem wykreowanego przez siebie bohatera. Nie zabrakło tutaj także strony poświęconej towarzyszom. których zwerbujesz w czasie przygody. W tym dziale poradnika zamieszczone zostały także najistotniejsze mechaniki. które będziesz wykorzystywał w czasie eksploracji świata – skradanie. walkę. hakowanie i otwieranie zamków.

Na drugą część poradnika s

7.9: https://woblink.com/ebook/final-fantasy-vii-remake-poradnik-do-gry-natalia-fras-grzegorz-misztal-197630u

Cena: Grzegorz Misztalmoje lata na downing street, pusty las, wysoko wrażliwi chomikuj, kuba wojewódzki audiobook, rhys. synowie zemsty. tom 1 pdf doci, pwn co to, ove løgmansbø, oto jest kasia tekst, chłopaki z marsa, tess gerritsen ostatni który umrze, książki mobi, jules verne książki, krótka historia czasu, ślub rzymski, antonio synowie zemsty, wiktor suworow specnaz, czerwone gardło jo nesbo, skrzydła nocy, metoda czarnej skrzynki pdf, longworth…