30569

30569

19.9: https://woblink.com/ebook/pies-baskerville-ow-arthur-conan-doyle-30569u

1

:

Cena:


ISBN

9788377857830: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/stalowe-serce-brandon-sanderson-joanna-szczepanska-17358u

Cena:


Freddie Mercury i ja

Autor: Jim Hutton

Gdy Jim Hutton po raz pierwszy zobaczył Freddiego. nie rozpoznał wielkiej gwiazdy rocka. Także w kolejnych latach nie traktował go jak idola. Zostali przyjaciółmi. nierozłącznymi kompanami i kochankami. Ekscentryczny i kontrowersyjny na scenie. w życiu prywatnym Freddie Mercury był wrażliwym i serdecznym mężczyzną. Uwielbiał wystawne imprezy. ale też pragnął bliskości i uczucia.

Hutton pisze szczerze. ale z klasą. Jego historia jest jak przepustka do nieznanego świata muzycznej legendy. daleka od sensacji rodem z brukowej prasy. Jest opowieścią pełną osobistych wspomnień oraz intymnych szczegółów. Hołdem dla Freddiego – człowieka. którego świat nigdy naprawdę nie poznał.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 33


ISBN

9788308047156: Wydawnictwo

Format

38.9: https://woblink.com/ebook/inne-piesni-jacek-dukaj-3908u

Cena:


Powiedz. że wrócisz

Autor: Roma Nowicz

Przyjaźnili się od zawsze. Ona i ich dwóch. Jeden został policjantem. a drugi gangsterem. Pewnego dnia stali się wrogami. Ona musiała dokonać wyboru pomiędzy tym. co słuszne. a tym. co podłe. Nie miała świadomości. że kierując się rozsądkiem. zamieni swoje życie w piekło. a siebie – w ofiarę. Dopiero po latach zrozumiała. iż przez cały czas żyła w kłamstwie. a przyjaciel okazał się jej największym zagrożeniem. Chcąc ochronić swoją największą miłość. jest gotowa milczeć. nawet za cenę utraty ukochanego. Czy prawda wyjdzie na jaw i odsłoni przebiegłą intrygę sprzed lat. czy zwycięży kłamstwo?

Opowieść o namiętności. żądzy posiadania i manipulacji oraz o tym. w jaki sposób można zniszczyć duszę drugiego człowieka. a zagubioną kobietę zamienić w bezwolną ofiarę.

:

Cena:markowicz kropki, psychiatria podręcznik, język niemiecki pdf, barbara lewicka, 4 godzinny mistrz kuchni, książki elektroniczne za darmo, bader online pl, tajemnice medjugorie, michał pospiszyl, język rosyjski ćwiczenia pdf, świst prokurator, palmy w śniegu książka, anatomia zwierząt krysiak, i tak wygrasz, agnieszka krawczyk przyjaciele i rywale, dmitry, tomasz ulanowski, gorączka złotych rybek…