ISBN

ISBN

9788375368864: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/bolszewicy-i-apostolowie-sylwia-frolow-12351u

Cena:


Inne Światy

Autor: Jakub Małecki

Niesamowite obrazy Jakuba Różalskiego i ich nieoczywisty przekaz budzący niepokój. często grozę. znajdują odzwierciedlenie w historiach stworzonych przez znakomitych autorów.

Opowiadanie Sylwii Chutnik to oniryczny. groteskowy zapis nocy spędzonej w praskim szpitalu. Aneta Jadowska przenosi nas do tatarskich Bahonik z początku XX wieku. Anna Kańtochprzedstawia historię alternatywną Polski roku 1943 – kraju dobrobytu rządzonego przez króla Jana VI Sobieskiego. Aleksandra Zielińska umieściła akcję w górniczej osadzie przy nieczynnej kopalni. w której trzewia zapuszcza się mały chłopiec.

Jacek Dukaj olśniewa kunsztem. opowiadając o Japonii z okresu Meiji. inżynierze z dalekiego Kraju. Którego Nie Ma. i jego latających maszynach z metalu lżejszego od powietrza. 

32.99: https://woblink.com/ebook/mindhunter-podroz-w-ciemnosc-john-douglas-mark-olshaker-134604u

Cena: Mark Olshaker


POKÓJ MOTYLI

Autor: Riley Lucinda

Jej akcja rozgrywa się w malowniczym nadmorskim miasteczku Southwold.

Posy Montague wkrótce skończy siedemdziesiąt lat. Wciąż mieszka w rodzinnym domu w malowniczym Suffolk. gdzie spędziła idylliczne dzieciństwo. łapiąc motyle z ukochanym ojcem. i gdzie wychowała własne dzieci. Choć z posiadłością wiążą ją cenne wspomnienia. choć ogród. który sama założyła i o który dbała przez ćwierć wieku. rozkwita jak nigdy dotąd. Posy wie. że będzie musiała podjąć trudną decyzję i sprzedać podupadające domostwo.

Freddie. jej pierwsza miłość. człowiek. który pięćdziesiąt lat temu złamał jej serce i porzucił. wyłania się z przeszłości niczym duch. Posy nie jest na to gotowa – zmaga się z finansowymi kłopotami swojego starszego syna. Sama. i z nieoczekiwanym powrotem młodszego

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 24.48


Na wschód od Edenu

Autor: John Steinbeck

Słynnym „Na wschód od Edenu” Prószyński i S-ka otwiera serię autorską. w której przypomni wszystkie dzieła Johna Steinbecka. Znajdą się w niej również tytuły nigdy wcześniej w Polsce niepublikowane.

Powieść uznawana za najwybitniejsze dzieło Steinbecka opowiada o tragicznym losie rodziny Trasków. która na przełomie XIX i XX wieku osiedliła się w dolinie Salinas. Adam Trask. farmer. samotnie wychowuje dwóch synów – Arona i Kaleba. Chłopcy różnią się od siebie jak woda i ogień. a jedyne co ich łączy. to nieustanna rywalizacja o miłość surowego ojca. Aron jest spokojny i posłuszny. Kal to urodzony buntownik. który żywi wyraźną niechęć do brata i za wszelką cenę chce odnaleźć matkę. Napiętą sytuację między braćmi pogłębia jeszcze miłość do tej samej dziewczyny – Ab

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32prosta sprawa chmielarz, przygody filonka bezogonka audiobook za darmo, psychologia jungowska, jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi ebook, po piśmie, koniec lodu, ostatnia arystokratka pdf, gdy wicehrabia się zakocha chomikuj, abc metodyki nauczania języka polskiego jako obcego pdf, cztery pory roku stephen king, interpretacja i nadinterpretacja, ostrze zdrajcy pdf, pisarze kryminałów, wódz kozaków, bajecznie bogaci azjaci 2…