W ogniu namiętności

W ogniu namiętności

Autor: Sylvia Day

Cztery gorące historie. cztery fascynujące opowieści z namiętnością w roli głównej. Rachel. Layla. Ana i Darcy: cztery kobiety. których całkowicie odmienne życiowe ścieżki prowadzą do tego samego celu: wielkiej. wszechogarniającej. dzikiej i bezpruderyjnej miłości. Nie ma fantazji. której nie można zrealizować. nie ma rozkoszy. po którą nie można sięgnąć. nie ma zasad. których nie można złamać. Są pragnienia. fantazje i żądze. które trzeba zaspokoić. Za wszelką cenę.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 37


https://woblink.com/product-publication/download/21350/epub

1: Autor

:

Cena:


Ostatnia piosenka

Autor: Nicholas Sparks

Ronnie została zmuszona do spędzenia wakacji w domu ojca. w odosobnionym morskim miasteczku w Karolinie Północnej. Dla zbuntowanej dziewczyny to ciężka próba: przyzwyczajona do zgiełku wielkiego miasta i jego nocnych klubów. musi wszystko zostawić i stawić czoła ojcu. do którego ciągle czuje żal po tym. jak opuścił rodzinę. Czy będą to najgorsze wakacje Ronnie? A może pozna kogoś. kto odmieni jej życie na dobre…?

W ekranizacji książki zagrały supergwiazdy młodego kina: Miley Cyrus i Liam Hemsworth.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 36


Zimowy ślub

Autor: Lisa Kleypas

Trzecia część bestsellerowego cyklu Wallflowers.


Evangeline Jenner po śmierci ojca ma odziedziczyć wielki majątek. na który czyha bezwzględna rodzina jej matki. Evie pragnie uciec od podłych krewnych. dlatego proponuje małżeństwo lordowi Sebastianowi St Vincentowi. znanemu londyńskiemu hulace o reputacji tak fatalnej. że najkrótsze spotkanie z nim sam na sam może zniszczyć dobre imię każdej panny. Jest jednak pewien warunek: po nocy poślubnej małżeństwo ma pozostać białe − Evie nie chce być kolejną porzuconą ofiarą ze złamanym sercem. Czy Sebastian. spragniony cielesnych uciech. będzie musiał bardziej się postarać? A może po raz pierwszy w życiu otworzy swoje serce na prawdziwą miłość?
Wydawnictwo: REBIS

Cena: 17.34


Imaginarium. Ogród Leonarda

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Kiedy Marianna zostaje wysłana na wakacje do ciotki. ostatnie. czego spodziewa się po wyjeździe do Francji. to wielka przygoda. A jednak to właśnie w starym domu madame Sorel odkrywa wraz z przyjacielem Miłoszem sekretną pracownię i tunel wiodący do… Imaginarium. To niesamowite miejsce pełne machin i ich konstruktorów wydaje się Mariannie spełnieniem marzeń. Wszystko zmienia się pewnej nocy. kiedy do jej pokoju w Akademii Inżynierii i Projektowania zakrada się tajemnicza postać… Od tej chwili życie Marianny przewraca się do góry nogami. Na szczęście ma przy sobie przyjaciół. z pomocą których nie tylko stawia czoła wrogom Imaginarium. ale przede wszystkim dowiaduje się. czym jest odwaga. lojalność i prawdziwa przyjaźń.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena:


ISBN

9788363778293: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/kiedy-i-jak-wynaleziono-narod-zydowski-shlomo-sand-11537u

Cena:


ISBN

9788377731062: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rozmowy-z-dzieckiem-justyna-korzeniewska-15813u

Cena:


ISBN

9788381172998: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ide-moja-wlasna-droga-beata-pawlikowska-180204u

Cena:pięć przygód detektywa konopki, mikrobiologia techniczna tom 2 pdf, ray dalio zasady, położnictwo i ginekologia bręborowicz pdf, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook free, kiedy twoja złość krzywdzi dziecko, jak zdobyć faceta i sprawić by ciągle za tobą szalał, żywoty świętych pdf, zbigniew lew-starowicz książki, magia myślenia na wielką skalę, hans hoppe, rynek książki w polsce 2017 pdf, marcin jasiński, jirina prekop, zola germinal…