Najdalsza podróż

Najdalsza podróż

Autor: Robert A. Monroe

Jedna z najsłynniejszych książek nurtu literatury parapsychologicznej

Najnowsza książka Monroe’a to trzeci tytuł w serii (po kultowych Dalekich podróżach oraz Podróżach poza ciałem). bardzo osobisty i uzupełniony o doświadczenia innych osób. Opowieść o tym. co racjonalnie niepewne. okazuje się bliska każdemu. kto kiedykolwiek mierzył się z nieznanym. Monroe uczy nas jak pokonać strach – „największą barierę w rozwoju człowieka” – a każdą obawę przekuć w ciekawość tego. co nowe. Pomaga zmierzyć się z tym. co nieuchronne – ze śmiercią. Pokazuje. że dopóki żyjemy. nie zrozumiemy geniuszu stworzenia.

Wiele lat poszukiwań umożliwiło Robertowi Monroe nakreślenie map świadomości. pozwalających innym śmiałkom udać się w niezwykłą podróż do granic czasoprzestrzeni. Wciąż jednak poszukiwał brakującej Podstawy. dzięki której mógłby spiąć wszystko w całość. Aby ją odnaleźć. wyzbywszy się lęku przed Nieznanym i tym. czego może się dowiedzieć. odbył swoją Najdalszą Podróż. której skutki przerosły jego najśmielsze wyobrażenia. To. co do tej pory było tylko spekulacją i niewiadomą. stało się Znanym poprzez doświadczenie. które otworzyło drogi do Międzystanu. Przypomniał sobie swoją pierwotną misję. uzyskał nowe spojrzenie na to. co każdy z nas ma zakodowane w pokładach niepamięci.

Pytania i odpowiedzi. Poszukiwanie i odkrywanie. Wiedza. a nie tylko przekonanie. są warte każdego zachodu. Nauka bycia człowiekiem jest bezcenna. uświadomienie sobie tego daje ogromną siłę. niezbędną do poznania siebie. Im głębsze poznanie. tym lepsze zrozumienie siebie TAM oraz powodu. dla którego jestem TU.

Najdalsza podróż niesie zasób informacji. które prowadzą ku POZNANIU i przekształceniu przekonań w ZNANE. aby każdy z nas mógł samodzielnie poznać Podstawę i przekroczyć bez obaw mityczną barierę końca fizycznej egzystencji.

Grażyna Byczukowa. Paweł Byczuk. Profesjonalni Członkowie The Monroe Institute

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


Ostatnia Imperoks

Autor: John Scalzi

Trzeci. finalny tom gwiezdnej sagi w konwencji space opery!

Ludzkość traci dostęp do Nurtu. Systemy gwiezdne. a wraz z nimi miliardy ludzi zostają odcięte od cywilizacji. To było do przewidzenia. ale wciąż są tacy. którzy nie przyjmują tego do wiadomości i próbują żerować na upadającym imperium.

Imperoks Grayland II w końcu odzyskała kontrolę i udało jej się uwolnić od wpływów osób zaprzeczających temu. co nadchodzi. Tyle że uzyskany nadzór może być bardzo kruchy. Grayland próbuje ocalić swoich ludzi przed niszczącą izolacją. jednak wciąż czyhają na nią wrogowie. którzy za wszelką cenę chcą ją zrzucić z tronu.

Teraz ona i jej mała grupka sojuszników muszą nie tylko chronić ludzkość. ale również walczyć o własne życie.

Czy Grayland uratuje wszystkic

33: https://woblink.com/ebook/wham-george-i-ja-ewa-borowka-andrew-ridgeley-201249u

Cena:


Przepowiednia

Autor: Christoffer Carlsson

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych. a podejrzany. Edvard Christensson. wszystkiemu zaprzecza. szybko zostaje osądzony i skazany. Wszystko jest znów w porządku.

Ale stare grzechy rzucają długie cienie. Zbrodnia odcisnęła piętno także na życiu innych. zwłaszcza siostrzeńca Edvarda. małego Isaka. Chłopiec dorasta w przekonaniu. że ciąży na nim klątwa. i że pewnego dnia jak jego wuj dopuści się czegoś strasznego…

Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w lesie? Czy prawda wyjdzie na jaw. zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze?

Przepowiednia to smutna. piękna i osobista opowieść o życiu. a jednocześnie trzymająca w napięciu lektura. Perfekcyjnie nakreślona psychologiczna historia skutków zbrodni dla życia małej społeczności.

Christoffer Carlsson – zadebiutował w 2010 roku. autor m.in. cyklu o śledczym Leo Junkerze. nagrodzonego przez Szwedzki Instytut Kryminałów. Carlsson jest doktorem kryminologii i autorem licznych prac naukowych z tej dziedziny. wykłada na uniwersytecie w Sztokholmie. a w wolnym czasie pisze powieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Sztuczna inteligencja

Autor: Margaret A.

> KRÓTKIE WPROWADZENIE_x000D_ – książki. które zmieniają sposób myślenia!_x000D_ _x000D_ Tomik w zwięzły i przystępny sposób prezentuje historię rozwoju sztucznej inteligencji. jej możliwości i ograniczenia. W jaki sposób działa? W jakich dziedzinach życia może być wykorzystana? Jakie zagrożenia stwarza? Jak zmienia nasze myślenie o człowieczeństwie?_x000D_ _x000D_ *_x000D_ _x000D_ Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie._x000D_ Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje._x000D_ Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney. prof. Ewa Gajewska. prof. Aneta Pawłowska. prof. Jerzy Gajdka. prof. Piotr Stalmaszczyk.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 24.95


ISBN

9788324229598: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/ontologia-materializm-i-jego-granice-lagosz-marek-196087u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381952507: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kilka-slow-o-milosci-tomasz-kieres-191674u

Cena:krew imperium, badanie podmiotowe i przedmiotowe, czarnobylska modlitwa. kronika przyszłości, klamki i dzwonki, kodeks postępowania administracyjnego z komentarzem, gałgankowy skarb, złe spojrzenie, controlling i zarządzanie, city invest, muzyka duszy, the untouchables jj mcavoy pdf, szmaragdowa tablica pdf, żmijowisko opinie, kodeks cywilny z komentarzem pdf, m. łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, internetowa ksiegarnia, sekretne dziecko…