Łazarz – opowiadanie erotyczne

Łazarz – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

Wchodzę do łazienki. zapalam światło. I dokładnie w tej sekundzie wszystko się zmienia. Ja. Cały mój świat. Moje możliwości. Mam ciało kobiety. płeć kobiety. Przyglądam się. Podziwiam. Błądzę po moim nowym ciele ciekawskimi. ostrożnymi dłońmi. Jestem nagi. Muskam swoje piersi. pieszczę je. czując. jakie są ciepłe i przyjemne. Prowadzę palce w dół. między nogi. Zachwyca mnie uczucie. jak cudownie i głęboko tam wszystko pulsuje. Stoję tak długo. zafascynowany. Patrzę w milczeniu. Chłonę.

Jest przeciętnym mężczyzną. który prowadzi przeciętne życie. zgodne z oczekiwaniami społecznymi. Przez lata wypiera swoje prawdziwe ja. nie pozwalając dojść do głosu swym potrzebom. Aż pewnego dnia za sprawą tajemniczego eliksiru ma szansę poczuć to. przed czym zawsze musiał się wzbraniać.

14.99: https://woblink.com/ebook/nieuchwytny-gordon-barbara-199850u

Cena:


ISBN

9788726090475: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/w-pustyni-i-w-puszczy-henryk-sienkiewicz-200915u

Cena:


ISBN

9788726205992: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/wolna-wola-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-199883u

Cena:katarzyna ziemnicka, ba paris książki, o dziewczętach dla dziewcząt, anna karwińska, pdf ebook, torbiel tricholemmalna, immanenty, mudry dłoni, studia pedagogiczne. problemy społeczne, edukacyjne i artystyczne, kruger maria, e biblioteka, wydawnictwo politechniki wrocławskiej, diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii pdf, chinskie bajki, niziurski audiobook, chata audiobook…