ISBN

ISBN

9788324070930: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/chlopak-ktorego-nie-bylo-elzbieta-rodzen-160670u

Cena:


Na moment przed świtem

Autor: Magdalena Wala

Magdalena Wala. autorka bestsellerowych powieści obyczajowych. powraca!

Dwie kobiety. dwie różne epoki. te same dylematy i tak podobne koleje losów…

Adriana jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Pod wpływem historii zasłyszanej od sąsiadki. starej Ślązaczki Agnes. postanawia chociaż trochę zmienić swoje życie. W tym celu musi uzyskać przebaczenie mężczyzny. którego dawno temu skrzywdziła. pojednać się z rodziną oraz rozwikłać sekrety ze swojej przeszłości.

Na zmiany w życiu Adriany duży wpływ ma opowieść Agnes. Poznajemy ją na początku września 1939 roku. gdy dziewczyna żyje w Mysłowicach – mieście przyłączonym do III Rzeszy. Czeka ją niełatwa walka o zachowanie tożsamości oraz wierności własnym ideałom.

Adriana w opowieści staruszki znajduje podobieńs

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9


Żona na sprzedaż

Autor: Amila .

O nieludzkim traktowaniu kobiet w Indiach.

Zabrana rodzinie w wieku dziewięciu lat. wydana za mąż jako jedenastolatka. matką została w wieku dwunastu lat.

Amila nie zdawała sobie sprawy. jaki koszmar ją czeka. gdy w wieku dziewięciu lat na podstawie fałszywych obietnic złożonych jej matce. zabrano ją z rodzinnego Asamu do Nowego Delhi. Los nie obszedł się z nią łaskawie: zamiast obiecanych luksusów nie czekało tam na nią nic poza udręką. Po dwóch latach wykorzystywania do niewolniczej pracy została wbrew swej woli wydana za mąż za starszego mężczyznę. Odtąd jej codzienną dolą stały się przymusowy seks. maltretowanie i ciężka fizyczna praca. Mimo to 24-latka. która w międzyczasie urodziła piątkę dzieci. nie poddała się. Walczy dla swoich dzieci. które dają jej miłość i siłę.

Historia odważnej młodej Hinduski. która z każdym dniem staje się coraz silniejsza i nie traci nadziei na lepszą przyszłość.

Katharina Finke

 (ur. 1985) jest niemiecką dziennikarką. piszącą relacje z różnych miejsc na całym świecie – Chin. Indii. Portugalii. Oceanii i Stanów Zjednoczonych. Skupia się przede wszystkim na kwestiach ochrony środowiska i praw człowieka. Finke pracuje dla mediów drukowanych i internetowych („Freitag”. „Greenpeace Magazin”. „Spiegel”. „taz”. „Zeit”) oraz dla niemieckojęzycznych stacji telewizyjnych (ARD. BR. ORF. SF. ZDF. 3sat). a także jako moderatorka.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2księga henocha tekst pdf, pory kohna, hormonia, ewa drzewiecka, wot i my 1 ćwiczenia, sennik anioły, www libra ibuk pl, kuba wojewódzki audiobook chomikuj, istj zawody, dodawanie i odejmowanie do 100 sprawdzian pdf, sapiens, blanka lipińska pdf chomikuj, grazyna jagielska, lucyfer (komiks), tamte dni, tamte noce online, pościg elle kennedy pdf, agnieszka gozdyra rodzina, droga artysty pdf, twierdza krucjata, leczenie ran przewlekłych szewczyk pdf…