Przewodnik po Polskim Państwie Podziemnym 1939-45

Przewodnik po Polskim Państwie Podziemnym 1939-45

Autor: Daria Czarnecka

Wydarzeniem. które zapoczątkowało proces tworzenia i działalności tajnych struktur państwa było powołanie do życia Służby Zwycięstwu Polski 27 września 1939 roku.

Jak nie pogubić się w gąszczu struktur i organizacji podziemnych? Jakie stosowano metody walki i oporu? Czym charakteryzowały się akcje likwidacyjne przeprowadzane przez polskie podziemie? Czy syn Cyryla Ratajskiego. Delegata Rządu na Kraj był niemieckim agentem?

Daria Czarnecka prowadzi nas po zawiłościach działalności polskiego podziemia niepodległościowego. ale także oddaje należny hołd jego uczestnikom i przywraca pamięć o zapomnianych uczestnikach walk o wolność. Nie unika przy tym kontrowersyjnych tematów. „Przewodnik po Polskim Państwie Podziemnym” to lektura obowi

:

Cena:


Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

Autor: Robert B. Cialdini

Znakomita książka z dziedziny psychologii społecznej. prezentująca techniki wywierania wpływu. skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wpływaniem na innych ludzi oraz tych. którzy pragną obronić się przed niepożądanym oddziaływaniem bądź manipulacją. Książka skierowana jest do osób. które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: do dziennikarzy i psychologów. kierowników i negocjatorów. specjalistów od reklamy i marketingu. prawników i ekonomistów. nauczycieli i wychowawców. Służyć może wiedzą i pomocą zarówno tym. którzy chcą wpływać na innych. jak i tym. którzy pragną się obronić przed niepożądanym wpływem.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena:


ISBN

9788394726461: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/bydgostia-tadeusz-oszubski-187208u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/25848/epub

1:

:

Cena:


Marionetka

Autor: Amo Jones

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!

„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką. nie da się mnie naprawić”.

Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona. upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok. jedna zła decyzja mogą sprawić. że dziewczyna zniknie na zawsze.

Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka. która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”. a w szczególności od jednego z nich.

Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wy

34.9: https://woblink.com/ebook/psychologia-zla-marcin-kowalczyk-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-grazyna-jedrzejec-justyna-mrowiec-mariusz-kula-skladnica-literacka-joel-e-dimsdale-piotr-walkowicz-28945u

Cena:


ISBN

9788328712485: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/sztuka-siegania-gwiazd-anna-osmolska-metrak-parenti-chiara-186049u

Cena:podstawy immunologii, debora feldman, hiszpański dla początkujących pdf za darmo, księga wyjścia grynberg, orliński lem, uczta platona pdf, odkryj swój żywioł pdf, królowa jane, pablo escobar książka, ruta śpiewak, zaopiekuj się mną książka, filozofia smaku blog, ebokk, pamiętnik 8-bitowego wojownika, krystyna slany, ja robot 2…