ISBN

ISBN

9788381375535: Wydawnictwo

Format

87.2: https://woblink.com/ebook/srodki-trwale-

Cena:


Ofiary systemu. Sprawa Tomasza Komendy

Autor: Ivo Vuco

Kto stał się ofiarą systemu. a komu ten system udało się przechytrzyć? Sprawa Tomasza Komendy wstrząsnęła opinią publiczną i doprowadziła do wszczęcia kolejnych śledztw. Ivo Vuco przeczytał setki stron akt sądowych. spotkał się z wieloma ludźmi. rozmawiał z prokuratorami. adwokatami. policjantami. gangsterami i więźniami. Ustalił. że w sprawie morderstwa sprzed lat nic nie jest takie. jakie się wydaje. a winni śmierci Małgorzaty K. najprawdopodobniej wciąż są na wolności.

Wstrząsająca historia jednego morderstwa i dwóch dekad śledztwa. Autor analizuje błędy. ujawnia kłamstwa i matactwa. Dochodzi do wniosku. że mnóstwo z pozoru nieistotnych szczegółów. na które nikt nie zwrócił uwagi. mogą zmienić bieg historii sprawy miłoszyckiej. Ta książka to obraz śledztwa i dziwnych. niewyjaśnionych kwestii. To obraz upadku moralności. sprawiedliwości i honoru. I w końcu – obraz bezsilności i walki z wiatrakami.

‚Wiwisekcja śledztwa dokonana przez Ivo Vuco. to precyzyjna i mistrzowska robota. Porównuje zeznania z akt sprawy z relacjami. które uzyskał rozmawiając z ludźmi. Wyciąga wnioski i buduje napięcie. Stawia pytania policjantom i prokuratorom. Dociska i nie ustępuje. kiedy próbują go zbywać.

Ta książka rozpędza się powoli. Najpierw przygniata ilością osób i ich tajemnic. potem nabiera tempa. wciąga i zasysa czytelnika. Nie pozwala być obojętnym. Tropimy wraz z autorem zabójcę (zabójców?). Emocjonujemy się i zauważamy. że to nie jest zwykła lektura pozostawiająca czytelnika z boku. jako obserwatora. ale sprawa niemalże osobista każdego z nas.’

Ze wstępu Piotra Pytlakowskiego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 27.9


ISBN

9788380758148: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/francuska-opowiesc-krystyna-mirek-154115u

Cena:


Komunikacja bez barier (wydanie II rozszerzone i zaktualizowane)

Autor: Beata Kozyra

Masa przykładów wziętych z codziennego życia. Tona dowcipów i anegdot. Kilogramy ilustracji. Garść ćwiczeń i testów. Przestępny język. Wartościowe podpowiedzi. Praktyczne narzędzia. To wszystko znajdziesz w jednej książce: Komunikacja bez barier. Jak rozumieć i być rozumianym.

Efektywne komunikowanie się jest podstawą w relacjach biznesowych. rodzinnych i uczuciowych. Jest kluczową umiejętnością człowieka. Ludzie. którzy potrafili rozmawiać naprawdę efektywnie. porzucili swoje monologi na rzecz wartościowych dialogów zmieniali swoje życie na lepsze. Odnosili sukcesy w pracy i w życiu prywatnym. Stawali się szczęśliwsi. Gdyż od tego w jaki sposób potrafisz się komunikować zależy jakość twojego życia.

Świat idzie do przodu a

31.2: https://woblink.com/ebook/exit-tax-praca-zbiorowa-153785u

Cena:wielki nastepca, śniadanie z kangurami, zmierzch cesarstwa rzymskiego, sherlock holmes. księga wszystkich dokonań, tomasz terlikowski małgorzata terlikowska, anna starmach nogi, daniel kahneman pułapki myślenia pdf, darmowe audiobooki do pobrania bez rejestracji, tematy wypracowań pan tadeusz, ugrupowania integracyjne, święta księga judaizmu i chrześcijaństwa, moja luba, darmowe e booki do pobrania, wiedzmin pdf, książka szczygieł, narzędzia pomiaru w promocji i psychologii zdrowia, siódmy papirus, conflict of nations poradnik, nora robert, nikita pietrow…