Ukryte

Ukryte

Autor: Lisa Gray

Życie byłoby nie do zniesienia. gdybyśmy pamiętali wszystko. Rzecz jednak w tym. by wiedzieć. co zapomnieć. A za własną zbyt krótką pamięć Rue Hunter może zapłacić głową. I to nie tylko swoją.

W Kalifornii nie wykonano egzekucji na więźniu od 2006 roku. a od ponad pół wieku nie stracono kobiety. Ale wkrótce się to zmieni – po ponad dwudziestu latach w celi śmierci Rue Hunter wreszcie poniesie karę za podwójne morderstwo. Chyba że Jessica Shaw. prywatna detektywka. zdecyduje się zakłócić senną atmosferę pustynnego miasteczka i rozdrapać stare rany. Ale sprawa nie jest prosta: Rue nie pamięta. żeby zabiła ludzi. których kochała. przypomina sobie jednak krew i krzyki. A dowody świadczą przeciwko niej.

Bohaterka trzymającej w napięciu We mgle w nieprzyzwoici

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 24.41


https://woblink.com/product-publication/download/187686/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788377785324: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/wbrew-zasadom-samantha-young-aldona-mozdzynska-robert-p-lipski-22292u

Cena:


Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Autor: Nancy H. Kleinbaum

Książka powstała na podstawie scenariusza głośnego filmu w reżyserii Petera Weira. w którym rolę Johna Keatinga zagrał Robin Williams.

Rozpoczyna się rok szkolny w Akademii Weltona. elitarnej szkole średniej o wielkich osiągnięciach i… nader surowej dyscyplinie. W miejsce odchodzącego na emeryturę nauczyciela języka angielskiego. przychodzi nowy. John Keating. Czterem zasadom Akademii. którymi są: Tradycja. Honor. Dyscyplina i Doskonałość przeciwstawia inny sposób kształcenia i wychowania młodych ludzi. Obrona własnej indywidualności. wrażliwość na poezję i umiejętność dostrzegania jej wokół siebie. radość życia i korzystanie z tego. co przynosi każdy dzień – to wartości. które próbują realizować jego uczniowie w tajnym klubie. Stowarzyszeniu Umarłych Poetów. Co zwycięży: rygorystycznie przestrzegana tradycja czy prawo do marzeń. wolności i młodzieńczego buntu?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 18.9


ISBN

9788324073566: Wydawnictwo

Format

20.99: https://woblink.com/ebook/jak-skutecznie-bronic-sie-przed-socjopatami-rafal-smietana-martha-stout-196743u

Cena:


Szkieletowa załoga

Autor: Stephen King

O tym. że Stephen King jest mistrzem długich. rozbudowanych powieści o wielu przeplatających się wątkach. wszyscy wiedzą od dawna. Utwory zamieszczone w niniejszym zbiorze dobitnie przeczą tezie. jakoby doskonały powieściopisarz nie mógł być również znakomitym twórcą krótkich form literackich. Lektura tych doskonale skonstruowanych. opartych na zaskakujących. oryginalnych pomysłach i oczywiście wspaniale napisanych opowiadań daje miłośnikom prozy Stephena Kinga co najmniej tyle satysfakcji co najobszerniejsze z jego powieści.

Stephen King (ur. 21.09.1947. Portland) – autor powieści. zbiorów opowiadań. komiksów i scenariuszy filmowych. Sławę przyniosły mu już pierwsze książki: „Carrie”. „Miasteczko Salem” i „Lśnienie”. King zręcznie wiąże w swoich historiach elementy grozy. literatury science

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45matthew quick, michalda przepowiednie, race driver: grid, mapy myśli ćwiczenia, most nad rwącą rzeką, jolanta itrich-drabarek, ojciec chrzestny pdf, bractwo krwi, 365.dni, test wechslera pdf, wojciech otto, mikolaj grynberg, ona ma siłę emily nagoski pdf, ludzie i myszy, beata giesen, wielka historia.pl, ja i moja szkoła na nowo…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin