Intrigo

Intrigo

Autor: Håkan Nesser

Kobieta planująca odwet na niewiernym mężu; zdradzony mąż. któremu – jak sądził – udało się zemścić na chcącej go opuścić żonie; dziewczyna. która przed trzydziestu laty zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Wszystkie powieści. choć niesplecione ze sobą w oczywisty sposób. w mroczny sposób łączą przeszłość z teraźniejszością. odkrywając przy tym psychologiczne tło zbrodni. Nesser w typowym dla siebie stylu. krok po kroku prowadzi czytelnika do tajemnicy kryjącej się w każdej z tych historii.

Trylogię wzbogaci opowiadanie napisane przez Nessera. o nieznanym jeszcze tytule.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Kraina Martwej Ziemi. Tom 3. Pieśń i krzyk

Autor: Jacek Łukawski

Gdy bogowie odwracają twarze. pieśń zwycięstwa i krzyk rozpaczy niosą się wśród bezkresu Martwej Ziemi.

Arthorn. niegdyś przykładny oficer. po tym jak zdradziła go królowa. lojalność władzy ma w głębokim poważaniu. Najchętniej zaszyłby się w spokojnej Asnal Talath u boku ukochanej – tyle że właśnie trafił do niewoli.

Valesca straciła pamięć. Przy sobie ma jedynie tobołek ze starym mieczem. Kiedy wspomnienia zaczynają wracać. pojmuje. że czeka ją zadanie wielkiej wagi. Lecz najpierw musi odnaleźć Arthorna. Korzysta w pomocy pewnego tajemniczego podróżnika i… czarnego kota podejrzanej proweniencji.

Do króla Aurissa dociera. że objął tron w fatalnym czasie. Jego Wondettel zamierza zająć tereny do niedawna opanowane przez Martwicę. lecz taki

30.5: https://woblink.com/ebook/nie-odpuszczaj-harlan-coben-andrzej-szulc-133909u

Cena:szkoła ciemności, zasady zwycięzców, elle kennedy pdf, nie zdążę, biblia ekumeniczna online, augustyn bańka, podróż nieślubna pdf, kroniki roczniki, ciemność, obóz ze wspomnień grzesiuka, kultura fizyczna definicja, magia sprzątania audiobook chomikuj, kardioprotekcja, oczy ciemności pdf, informacje o julianie tuwimie…