Rok w Poziomce

Rok w Poziomce

Autor: Katarzyna Michalak

Ewa miała Wielkie Marzenie: mały biały domek pod lasem. nad rzeką. Książę z bajki też by się przydał. Życie jej jednak nie rozpieszcza… Dramatyczna przeszłość nie pozwala zaufać ani sobie. ani innym.

Pewnego dnia przyjaciel wyciąga do dziewczyny pomocną dłoń. stawiając jednak pewien warunek: w ciągu trzech miesięcy wydaj bestseller. Proste. prawda? 

Nie dla Ewy. która ma wrodzony dar do wpadania w tarapaty. remont ruiny. która kiedyś będzie jej domem. kota i dwa lekko zwariowane psy. a do tego na horyzoncie pojawia się właśnie kandydat na księcia. A nawet dwóch.

Kto inny dawno by się poddał. ale Ewa dla Wielkiego Marzenia uczyni wszystko. Nawet pokocha kogoś. kogo powinna znienawidzić…

Rok w Poziomce to jedna z najbardziej cenionych przez czytelniczki powieści Kat

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Zaburzony umysł

Autor: Kandell Eric

Zaburzony umysł to autorytatywna wypowiedź wybitnego uczonego. laureata Nagrody Nobla profesora Erika R. Kandela na temat tego. co wiemy o mózgu i powiązanych z nim zaburzeniach.

W swej nowej. inspirującej książce Zaburzony umysł Kandel czerpie z bogactwa swych przełomowych badań oraz z prac innych czołowych neurobiologów. zabierając nas na niezwykłą wyprawę w głąb mózgu i podejmuje jedno z najtrudniejszych pytań. przed jakimi dziś stajemy: w jaki sposób nasz umysł. indywidualne poczucie siebie wyłania się z fizycznej materii mózgu?

Prowadząc badania naukowe nad zakłóceniami typowej pracy mózgu oraz testując potencjalne terapie. pogłębimy swoją wiedzę o myśleniu. odczuwaniu. pamięci i kreatywności. Dopiero wtedy będziemy mogli zmierzyć się z wielkim pytaniem. w jaki sposób miliardy neuronów generują świadome ja – twierdzi Kandel

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 42.91


Taka praca nie ma sensu czyli jak zarządzać swoją energią

Autor: Tony Schwartz

Mamy do dyspozycji coraz więcej informacji i zawieramy transakcje w coraz szybszym tempie. Mamy więcej klientów do obsłużenia. więcej maili wymagających odpowiedzi. więcej telefonów. więcej zadań. więcej spotkań…

Cały czas się śpieszymy i pracujemy coraz więcej godzin. bo mamy poczucie. że inaczej nie nadążymy za wymaganiami i pozostaniemy w tyle. Wielu liderów i szefów zastanawia się. jak pomóc sobie i swoim podwładnym uzyskiwać większą efektywność. bo okazuje się. że dotychczasowe metody pracy nie są wystarczające. Nasze obecne podejście do pracy źle wpływa zarówno na nasze życie osobiste. jak i na ludzi. którymi zarządzamy. oraz na organizacje. w których pracujemy. Jak możemy to zmienić?

Zarządz

:

Cena:malgorzata niezabitowska, emigracja malcolm xd, woblink kod, joanna stawińska, lwie serce online, powieść julia cortazara, kwintesencja q pdf, z przysłowiami za pan brat, dziennik bridget jones 4, powiedz że zostaniesz corinne michaels chomikuj, autoteliczne, boże dopomóż, interia mazurek, artykuły po angielsku popularnonaukowe, halina sienkiewicz jarosz, biblioteka on line, król edyp opracowanie pdf, dziewczęta z auschwitz książka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin