Above the Dark Circus

Above the Dark Circus

Autor: Hugh Walpole

This novel is served with a psychological detective dressing. In reality. this is a mixture of experiences. feelings and thoughts of the protagonist. describing events that in any case should end in tragedy. This is not hidden from the very beginning. Everything that happens is written very atmospheric. gradually thickening events to an inevitable outcome.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380028210: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/w-poprzek-kultur-janusz-gudowski-183489u

Cena:


ISBN

9788380028296: Wydawnictwo

Format

:

Cena:


Influenza – wirus kontra życie

Autor: Durka Leon

INFLUENZA – WIRUS KONTRA ŻYCIE to powieść sensacyjna o epidemii z Azji. W fabułę wplecione są informacje popularno-naukowe o zakażeniach wirusowych przenoszonych przez powietrze. Sporo cennych informacji w okresie obecnego zagrożenia. którego nie należy bagatelizować. 

Grupa ornitologów pracująca w Chinach zostaje zarażona tajemniczym wirusem od ptaków. Wracają do USA. Choroba jest groźna i rozprzestrzenia się się szybko. Epidemia przeradza się w pandemię. Grupa naukowców podejmuje walkę o przetrwanie. Fabuła o wartkiej akcji. transparentnych postaciach i rzeczywistości w której pieniądze stawiane są ponad dobro ludzi.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 11.99


Europejski lider wzrostu

Autor: Marcin Piątkowski

Dlaczego niektóre kraje są bogate. a inne biedne? I dlaczego jedne kraje potrafią wydobyć się z gospodarczego zacofania. a inne tkwią w biedzie? Autor poszukuje i udziela odpowiedzi na te pytania na przykładzie Polski i jej bezprecedensowego sukcesu gospodarczego w ciągu ostatnich 30 lat. Pokazuje. że po 1989 roku Polska osiągnęła najszybsze tempo wzrostu w Europie i jedno z najszybszych na świecie. Dzięki temu w ciągu życia zaledwie jednego pokolenia dołączyła do wąskiej grupy krajów o wysokim poziomie dochodów i wkroczyła w swój nowy złoty wiek. Autor analizuje także przyczyny wcześniejszego wielowiekowego zacofania Polski i podkreśla kluczową rolę inkluzywnych instytucji. kultury. idei i indywidualności jako źródeł polskiego sukcesu po 1989 roku. Ponadto wskazuje na zagrożenia dla dalszego rozwoju i

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99jo nesbo policja pdf, felicjan faleński, pod wulkanem książka, głos pana lem, lubiny czytac, wiesław myśliwski książki, różnice indywidualne strelau, michael scott moore, muminki książka pdf, rodzina polanieckich, fisiowanie, prawo pracy florek pdf, knox eve jagger pdf, metominia, psalmy stary testament, według innego klucza…