Piąta z kwartetu

Piąta z kwartetu

Autor: Dorota Combrzyńska-Nogala

Miejski survival w powieści nagrodzonej w Łódzkim Konkursie Literackim im. Władysława Reymonta. Rozchwiana emocjonalnie. niedojrzała do roli matki Mariolka goni za miłością u boku kolejnego nieodpowiedzialnego osobnika. Jej córka Kasia przejmuje rolę opiekunki swojego dziwnego przyrodniego brata. Kolejne etapy życia bohaterów są ściśle związane z miastem. którego wielokulturowość jest jeszcze obecna w przestrzeni i życiorysach mieszkańców. Łódź w 2018 roku zdobyła prestiżowe wyróżnienie brytyjskiego przewodnika turystycznego Lonely Planet i naprawdę warto ją zwiedzać śladami bohaterów. a nawet spróbować odnaleźć ich w tajemniczych zakamarkach. labiryntach ulic. kamienic. pałaców… szukać znaków przeszłości i podziwiać rewitalizowane miejsca.

Wydawnictwo:

Cena:


ISBN

9788366140936: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/diabelska-dzialka-j-r-ward-154110u

Cena:


Studio Astropsychologii

Format: PDF

29.2

1:

Cena:


ISBN

9788381474306: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/szofer-upadlych-krolow-stanislaw-figiel-154290u

Cena:


Skazany na Wimbledon

Autor: Artur Rolak

Prestiż. pot i łzy. Wimbledon od kuchni

Każdy fan tenisa marzy. by choć raz zobaczyć Wimbledon na żywo. Artur Rolak śledzi rywalizację na kortach najstarszego turnieju tenisowego świata nieprzerwanie od 1992 roku. Rozmawiał z najlepszymi zawodnikami. bywał w miejscach dostępnych dla niewielu i zna opowieści. które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Do teraz.

Historia ręcznika pewnej tenisistki. który wylądował na głowie autora. Dziennikarz udający ochroniarza. by dostać się na teren turnieju. „Strzelanina” pomiędzy Radwańską a Kuzniecową.

Tej książki nie można postawić na półce wśród encyklopedii. Nie jest to po prostu historia Wimbledonu. To historia turnieju według Artura Rolaka – człowieka. który został skazany na Wimbledon. Mimo że wcale się o

:

Cena:czarna owieczka karty pracy, sensacje xx wieku online, ksiązki w pdf, magda adamowicz, szaman morski, akademia policyjna polska, przetrwać noc, witold płowiec, tomasz schmidt z zona, pascal myśli pdf, ranking kryminałów książki, matematyka od zera dla inżyniera pdf, ołówek katarzyna rosicka-jaczyńska, książki o sexie pdf, erystyczny, książki mobi, nie zapomnisz mnie, magiczne drzewo tom 2, uwolniona, skam eva, willa pod kasztanem tom 3, jan sadkiewicz, konsorcjum tom 2 pdf, hotel polski żydzi, jerofiejew wiktor, nie tak jak u zbójców, zajadło, dieta w chorobach autoimmunologicznych przepisy…