Lewisville

Lewisville

Autor: Alexandra Tidswell

Od XIX-wiecznego angielskiej prowincji i nędzy do bogactwa i piękna Nowej Zelandii. Opowieść o kobiecie. która wiele poświęciła dla swoich celów.

Martha Grimm skrywa bolesną tajemnicę. W całej Nowej Zelandii wie o niej tylko jedna osoba: jej córka Mary Ann.

Martha urodziła się w nędznej wiosce Willoughby w hrabstwie Warwickshire. ale już jako młoda dziewczyna miała odwagę marzyć o lepszym życiu. Droga do celu była długa i najeżona wieloma przeciwnościami. a także niemal niemożliwymi decyzjami do podjęcia.

Dziś Martha jest zamożną i szanowaną damą w Wellington. na drugim końcu świata. Wiele ją to jednak kosztowało. Nie wolno jej mówić o przeszłości ani o ludziach. których opuściła. Jaką cenę zapłacili oni?

„Lewisville” – powieść oparta na faktach – to historia ambitnej kobiety. która wyrwała się z biedy i stała się nową osobą. doświadczając też całej goryczy podążania za własnymi marzeniami.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Przyciąganie talentów

Autor: Mark Miller

Jak poradzić sobie z niedoborem wykwalifikowanych pracowników? Jak sprawić. żeby nie odeszli najlepsi? Czy tradycyjne metody pozyskiwania najbardziej utalentowanych pracowników to już przeżytek? Co zrobić. żeby przyciągać talenty jak magnes?

O sukcesie organizacji w ostatecznym rozrachunku decydują ludzie – bardziej niż wizja. strategia. marketing. finanse. a nawet technologia. Dlatego właśnie wszystkie firmy chcą mieć u siebie jak najwięcej wybitnie utalentowanych pracowników. Ale czy wiadomo. czego oni oczekują od pracodawcy? Może się okazać. że wcale nie tego. o czym myślisz!

Ta książka nie tylko pokazuje. co trzeba zrobić. żeby przyciągnąć do firmy najwybitniejsze talenty. ale też może być zwierciadłem dla ciebie i twojej organizacji. Nie bądź też zaskoczony. je

:

Cena:


ISBN

9788381478144: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/kalejdoskop-danka-turek-181704u

Cena:


1

:

:

Cena:rywalki książe i gwardzista, dziewczyny z dubaju ebook, jej wina i grzech pdf, nauka o klimacie ksiazka, sergiusz piasecki pdf, skrzynia władcy piorunów audiobook, haner książki, laura i filon, paolo volponi, dr ewa dąbrowska śmierć, królowa śniegu andersen pdf, charlie i fabryka czekolady torrent, rzymskie prawo prywatne kuryłowicz pdf, zapobieganie otyłości, dziennikarstwo i świat mediów pdf…