ISBN

ISBN

9788373925670: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/historie-o-zwyklym-szalenstwie-charles-bukowski-michal-przybysz-18132u

Cena:


ISBN

9788380872356: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/everest-lidera-anna

Cena:


Siła jej piękna

Autor: Agnieszka Opolska

Osiem utalentowanych polskich autorek i jedno niełatwe zadanie — odnalezienie siły i piękna. które tkwią w każdej z nas. Opowiadania wchodzące w skład antologii są tak różnorodne jak kobiety. które je napisały. Autorki opowiadają o zwycięstwie w zmaganiach z przeciwnościami losu i osobistymi dramatami.

Czy twoja historia jest podobna? Czy teraz uwierzysz w siebie? Czy dotrzesz do ukrytej w tobie siły? Każda z nas jest inna. piękna na swój wyjątkowy sposób!

OD KOBIET DLA KOBIET

ODNAJDŹMY W SOBIE SIŁĘ I PIĘKNO! 

Kawałki szkła. niepewność unosząca się ponad stronami i mrok. który pochłonie was bez reszty. Przepadłam. teraz czas na was. „Alex bez lustra” to opowiadanie. które musicie przeczytać. Gorąco polecam.

<

https://woblink.com/ebook/wbrew-sobie-katarzyna-kolczewska-16926u: https://woblink.com/product-publication/download/16926/epub

Cena:pani lodowego ogrodu, eksperyment luke dittrich, ostatniego zeżrą psy, opętanie helen hardt, hard truck 18 wheels of steel pobierz, nowa strona greya, dostojewski zbrodnia i kara, trapped romans mafijny pdf, najdawniejsze dzieje ziem polskich, 21 pytań na 21 wiek, człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, kiedy twoja złość krzywdzi dziecko opinie, optyka kwantowa, stulecie winnych opowiadania pdf, dagny kurdwanowska, trupia farma nowe śledztwa, bogaty i grzeszny pdf…