ISBN

ISBN

9788380870253: Wydawnictwo

Format

39.9: https://wobli

Cena: 4.99


Zostań ile chcesz

Autor: Anna H. Niemczynow

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach. prawie jak w piosence Osieckiej.

Piękna. mądra. utalentowana i świetnie zorganizowana. Alicja zdaje się być perfekcjonistką. Tymczasem w środku jest rozbitą na milion kawałków zawiedzioną i oszukaną kobietą. próbującą na nowo zbudować jak najlepszy świat dla siebie i ukochanego dziecka. 

Również Maciej wydaje się człowiekiem. któremu nic nie brakuje. Jednak za zamkniętymi drzwiami ogromnego domu. każdego dnia zmaga się z doświadczeniem odrzucenia. podwójnej zdrady i oszustwa. 

Pewnego dnia ich drogi się krzyżują. Czy przygnieceni bagażem złych doświadczeń spróbują pokonać wzajemną nieufność? Czy miłość. o której oboje marzą. ma szansę się spełnić? Czy warto zaufać słowom. zostań il

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 9.99


ISBN

9788365506870: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/slad-po-zlamanych-skrzydlach-sejal-badani-32393u

Cena: 5.51


Herbatka o piątej!

Autor: Bill Bryson

Wyprawy Billa Brysona to najlepsza rozrywka pod słońcem. Najnowszym reportażem autor broni tytuł mistrza literatury podróżniczej… i króla ciętego dowcipu!

Herbatka o piątej! to uroczy i zabawny. ale i uszczypliwy pean miłosny na cześć Wielkiej Brytanii. Ukazuje się niemal dwadzieścia lat po bestsellerowym klasyku literatury podróżniczej – Zapiskach z małej wyspy – w którym Bill Bryson opisał swój pierwszy gorący romans z przybraną ojczyzną.

Podążając trasami z Bognor Regis na południu do Cape Wrath na północy. zahaczając o całkiem nowe. nieopisywane wcześniej miejsca i spotykając ludzi. których zwykła codzienność jest źródłem nieustannego zagrożenia. ten niefrasobliwy Amerykanin odkrywa cudownie piękny. uroczo ekscentryczny i

25.99: https://woblink.com/ebook/potega-kamieni-emma-lucy-knowles-124319u

Cena:


ISBN

9788377792827: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/czas-odnaleziony-marcel-proust-23967u

Cena:


CHŁOPIEC. KRET. LIS I KOŃ

Autor: Charlie Mackesy

„Daleka droga przed nami”. westchnął chłopiec.

„Tak. ale pomyśl. jak daleko zaszliśmy”. powiedział koń.

Profil na Instagramie. na którym Charlie Mackesy publikuje rysunki z czterema uroczymi postaciami. zdobył popularność na całym świecie. Chłopiec. kret. lis i koń przypominają nam. co naprawdę jest w życiu ważne. Rysunki zebrane w tej książce są iskierką nadziei w naszych niepewnych czasach.

Rozmowy bohaterów tej książki. ujęte w graficzną formę. w którą wkomponowany jest tekst. udostępniano w sieci tysiące razy. odtwarzano na zajęciach plastycznych w szkołach. tatuowano na ciałach. Ilustracje inspirowały rodziców i dziadków. bawiły dzieci. pocieszały smutnych i samotnych. dodawały odwagi i siły w zmaganiach z trudami życia.

Wkroczcie śmiało w świat. któ

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9percy jackson złodziej pioruna książka, vi keeland naga prawda pdf, tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe chomikuj, just cause 3 misje, niebieskie migdały książka, ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, ebook nauka angielskiego, z odwagą w nieznane, ćwiczenia z języka niemieckiego dla początkujących, 365 dni ebook za darmo, intymne opowiadania, nieoceniony po angielsku, najtrudniejsza góra na świecie, herbaciana dziewczyna, najlepsze powieści kryminalne…