ISBN

ISBN

9788366074743: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/odrobina-brokatu-shari-l-tapscott-126770u

Cena:


Epidemia

Autor: Sonia Shah

Ludzie XXI wieku uważają. że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Nowoczesne środki higieny i wysoko rozwinięta medycyna uśpiły naszą czujność. Ogłoszono wielki sukces współczesnego stylu życia. Przedwcześnie. Coraz więcej dzieci nie zostaje zaszczepionych. patogeny mutują. a antybiotyki wykazują mniejszą skuteczność… Zagrożenie rośnie. a my nie wiemy. jak z nim walczyć. 

Światowa Organizacja Zdrowia kieruje się interesem prywatnych inwestorów. Rządy państw bardziej dbają o budżety niż o zdrowie swoich obywateli. Firmy farmaceutyczne i lekarze zapewniają sobie niekończące się źródło pieniędzy. zalecając chorym nieskuteczne sposoby leczenia. A pacjenci dalej chorują i przenoszą wirusy.

Epidemiolodzy twierdzą. że za kilkadziesiąt lat wybuchnie pandemia. która może zabić 165 milionów osób. Przewa

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 27.9jego przesyłka, gdzie jest prezydent, obcy powiew wiatru, michał rosiński, stowarzyszenie umarłych poetów pdf, sprawdzian z przyrody klasa 4 ja i moje otoczenie, maria konopnicka jak to z lnem było, militarium fredro, pola wielokątów sprawdzian klasa 6, struktura teorii socjologicznej, elite dangerous poradnik, olga tokarczuk książki, muminki książka, zły leopold tyrmand pdf, lustrzanna…