1

1

:

:

Cena:


Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej

Autor: Jaroslav Hašek

„Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej” to antywojenna powieść czeskiego pisarza Jaroslava Haška. której bohaterem jest Józef Szwejk. sprzedawca psów i pucybut porucznika Lukasza.

Powieść Haška jest w dużej mierze książką opartą na faktach i doświadczeniach autora i jego przyjaciół. Prawdziwe jest nie tylko tło historyczne i geograficzne oraz realia dotyczące ówczesnej Pragi. Zdecydowana większość niehistorycznych bohaterów książki (a może nawet wszyscy) miało swoje pierwowzory w rzeczywistości. nierzadko obdarzone tymi samymi nazwiskami. Można też założyć. że część anegdot występujących w powieści wydarzyła się naprawdę. a większość z nich była gdzieś opowiedziana Haszkowi. Zdarzało się. iż po publikacji książki je

33.99: https://woblink.com/ebook/glos-sumienia-danielle-steel-178072u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380875265: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/z-odwaga-w-nieznane-brene-brown-138168u

Cena:


Jak uspokoić swoje myśli

Autor: Sarah Knight

Czy zdarza Wam się martwić rzeczami. które jeszcze nie nastąpiły? Albo takimi. które nie tylko jeszcze się nie wydarzyły. ale zapewne nigdy się nie wydarzą?Mózg podsuwa nam milion różnych scenariuszy. z których każdy następny jest coraz bardziej niepokojący. Zaczynamy się stresować i coraz trudniej nam zatrzymać gonitwę myśli. Autorka bestsellerowej i uznanej serii poradników. ‚antyguru’ Sarah Knight uczy nas rozwiązywać problemy. zamiast pogarszać sytuację. Dostarcza wskazówek. sztuczek i technik. które pomogą zapanować nad stresem oraz przejść do likwidowania przyczyn. które go wywołały.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 30.3


Dworek w Miłosnej

Autor: Olejnik Agnieszka

Wyobraź sobie długą. wysadzaną strzelistymi drzewami aleję. wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem Antonim. przejdź się nad staw. odetchnij zapachem lawendy… Zajrzyj do miejsca. gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna. 

Bogna Rytter. dziedziczka posiadłości. zapisuje swój majątek jedynym krewnym – kuzynkom Adzie i Monice. Co zrobią z nieoczekiwanym spadkiem? Czy każda zmiana jest zmianą na lepsze? Jak ułożą się stosunki między dwiema niemal obcymi kobietami. między którymi staną wielkie pieniądze i… mężczyzna? 

Stare mury kryją niejedną tajemnicę. A kiedy do dworku wprowadzi się młodość. wraz z nią zamieszkają tam

:

Cena:metody oczyszczania wód, łapy precz od żartów, książki o ii wojnie światowej, spatia, kongo. opowieść o zrujnowanym kraju, mein kampf audiobook, michael newton wędrówka dusz, gombrowicz ferdydurke pdf, antyrak pdf, karolina lewestam, jak mniej myśleć audiobook, agata juruć, simcity poradnik, kultura rosyjska, nieoficjalny poradnik sw wg zombie, rodo w przedszkolu…