Antek i przyjaciele

Antek i przyjaciele

Autor: Tomasz Jastrun

Cześć. To znowu ja. Antoś! Jestem trochę starszy niż ostatnio. więc możecie mówić mi

Antek. Pamiętacie te zwariowane przygody. o których ostatnio Wam opowiadałem? Gwarantuję. że teraz będzie jeszcze większy ubaw! Zdradzę Wam sekret… Niedługo spełni się moje wielkie marzenie. Już nie mogę się doczekać. aż dowiecie się jakie. W środku jest też wiele innych niespodzianek. chcecie wiedzieć jakich? Przeczytajcie i dowiedzcie się sami!

Szykujcie się na odlotową lekturę!

Tomasz Jastrun to nie tylko autor książek dla dzieci ale też poeta. krytyk literacki i eseista. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jego książka Antoś i jeszcze ktoś. wydana w 2013 roku. odniosła sukces i zyskała zainteresowanie wielu młodych odkrywców literatury.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


ISBN

9788366234529: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/witajcie-na-cholernej-arktyce-blair-braverman-143227u

Cena:


Krzyk w stronę świata

Autor: Tomasz Szlijan

Krótko przed wyborami samorządowymi Wodzisławiem Śląskim wstrząsają wydarzenia w jednej ze szkół. W wyniku zamachu ginie kilkunastu nauczycieli i uczniów. a syn prezydenta ledwo uchodzi z życiem. Rozpoczyna się śledztwo. w wyniku którego policja podaje do wiadomości publicznej nazwisko domniemanego sprawcy. Niektórzy z mieszkańców są jednak przekonani. że to błędny trop i postanawiają sami schwytać sprawcę. Mają im w tym pomóc tajemnicze. anonimowe listy…

Sieć kłamstw. nieustanne pragnienie zemsty i mroczne sekrety. które domagają się ujawnienia – ta pełna napięcia opowieść zabierze was do świata. w którym nic nie jest takie. jak się wydaje.

Zrobił krok do przodu. a wtedy jego twarz wyłoniła się z mroku. Pustelnica. gdy tylko ją zobaczy

34.8: https://woblink.com/ebook/nie-watp-w-watrobe-perlemuter-gabriel-agnieszka-podolska-147293u

Cena:


Lukier

Autor: Pająk Malwina

Julka ma 25 lat. trudne dzieciństwo za sobą. a przed sobą dużo cudzej kokainy. mało pieniędzy i transseksualną przyjaciółkę. z którą czasami sypia.

Anka ma 36 lat. karierę. mieszkanie na kredyt w centrum miasta. sporo wina w lodówce i męża. który chyba jej nie kocha. Każda z nich żyje w innej stolicy według innych reguł. Dzień. w którym się spotkają. zmieni wszystko. Albo nic.

Dwie bohaterki. dwa różne światy. a w tle Polska wijąca się białą kreską. tętniąca korpożyciem. kolorowa imprezownia. ale też szara ojczyzna bitych żon. zmarnowanych szans i fetoru ciasnych mieszkań.

Malwina Pająk nie boi się krzyczeć. Z rozdziału na rozdział zdejmuje kolejne warstwy lukru. by dotrzeć do sedna. w którym tkwi bolesna prawda. Trochę śmieszno. trochę straszno. n

:

Cena:


Plemiona (#2). Próba bogów

Autor: Łukasz Radecki

Pierwsze Zmagania mające powstrzymać Czarnoboga zakończyły się porażką. Zdruzgotani bohaterowie wracają do swoich osad. gdzie próbują zebrać siły do kolejnego starcia. Każdy z nich ma swoje własne problemy. z którymi próbuje sobie poradzić. Weronika wciąż odpiera zaloty pyszałkowatego Bolesława. Zbigniew jest rozdarty między uczuciem do Jagny. opieką nad jej chorym wujem. poczuciem obowiązku i pragnieniem odnalezienia siostry. Kacper uczy się natomiast sztuki magii u podstępnego Sędziwoja. Ten ostatni ma własny plan jak poradzić sobie z Czarnobogiem.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 29.9psychologia sprzedaży brian tracy, fado stasiuk, akupresura książka, frigiel i fluffy, magda stachula trzecia, psychologia zachowań konsumenckich pdf, kobieta 50+, dziecięce dusze pdf, instrukcja obsługi faceta pdf, aleksander piński, jak mówić do nastolatków żeby nas słuchały pdf, współczesne społeczeństwo, tajemniczy ogród burnett, potencjał przedsiębiorstwa, walka vi keeland pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin