Mity medyczne. które mogą zabić 2

Mity medyczne. które mogą zabić 2

Autor: Katarzyna Świątkowska

X Sprawdź centymetrem. ile dzieli Cię od raka – czyli tłuszcz i otyłość. które uprzykrzają życie i potrafią zabić.

X Sól. Zalecenia autorytetów mogą zabić.

X Zdrów jak ryba. Ale ryby zawierają coraz więcej rtęci. Sprawdź koniecznie.

X Suplementy. Witamina D. Cudowne panaceum czy kolejna „ściema”?Kiedy sztuczne witaminy szkodzą?

X Moc witaminy C. Przeziębienie a witamina C. Skuteczna metoda. czy równie bezsensowny przesądjak łykanie wapnia w przypadku alergii? Czy kroplówki z witaminą C leczą raka?

X Przeciekające jelita.Czy nasze jelitowe bakterie każą nam jeść to. co one lubią?

X Probiotyki. Większość nie działa.

X Woda. Odpowiednie nawodnienie pomaga myśleć i być zdrowym. ALARM! Sprawdź co mieszka w wodzie. którą pijesz!

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. mieszkam i prowadzę praktykę lekarską w pięknym mieście na Pomorzu Zachodnim. Od lat staram się przekonywać swoich pacjentów i czytelników mojej strony katarzynaswiatkowska.pl. że dbałość o zdrowie nie polega na gonitwie za modnymi suplementami i magicznej wierze. że lekarz załatwi za nas wszystko. Zależy mi niezwykle. by najnowsze doniesienia naukowe dotarły do jak najszerszego kręgu odbiorców. Przyznaję. że traktuję to jako moją misję życiową. Dlatego w książce znajdziecie tyle przypisów i odnośników. Każda podana w niej wiadomość została zweryfikowana. możesz sam odnaleźć źródło informacji i wyrobić własne zdanie.

Ta książka nie leczy – jak wiele „medycznych” pozycji. które powinny raczej wylądować na półce obok grzechotki szamana i łapacza snów. Ta książka przybliża Cię do prawdy – o Tobie i Twoim zdrowiu. I mam na to twarde dane.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


Wydawnictwo

Harlequin: Format

148354

https://woblink.com/product-publication/download/148354/epub: 1

Cena:historia żółtej ciżemki autor, cudaczek, działalność deweloperska, mikołajek i inne chłopaki pdf, książki psychologiczne pdf za darmo, historia pielęgniarstwa w polsce, zaburzenia czynności prymarnych i artykulacji, królowa południa książka, nowa heloiza pdf, odlamy islamu, upadek gigantów audiobook, łowca czterech żywiołów pdf, richard webster, ani słowa, zjawa czornyj, przeznaczenie dusz pdf, marzenia z terminem ważności, lionheart gra, ibuk pl, jacek barcik, virginii woolf…