Tajne życie

Tajne życie

Autor: Fox Amaryllis

Tajne życie to nie tylko relacja z pierwszej linii frontu. To przede wszystkim wspomnienia kobiety. która musiała pogodzić narodziny córeczki z walką z terrorystami. Dojrzewająca w wywiadzie Fox stopniowo wyzbywała się kolejnych złudzeń – na temat przemocy. służby i wojny.

Niedługo po 11 września Daniel Pearl. mentor i przyjaciel Amaryllis. zostaje porwany i zamordowany. Będąca na ostatnim roku Oxfordu Fox rezygnuje z pracy w organizacji humanitarnej. Zdeterminowana. by przeciwstawić się złu. rozpoczyna studia z zakresu terroryzmu i współczesnych konfliktów. To tam opracowuje algorytm. który pozwala określić prawdopodobieństwo powstania komórek terrorystycznych w dowolnym miejscu na świecie.

Gdy w wieku dwudziestu jeden lat rozpoczyna służbę w CIA. jej pierwszym zadaniem jest analizowanie zagranicznych depesz. Odpowiedzialność jest ogromna: jedna pominięta przez nią informacja może poskutkować kolejną tragedią. Po krótkim epizodzie w centrali Fox zostaje skierowana na półroczny kurs dla oficerów działających w terenie. Przez sześć miesięcy w symulowanej rzeczywistości na Farmie uczy się korzystać z broni. uwalniać się z kajdanek. znosić tortury. Poznaje też najskuteczniejsze sposoby na popełnienie samobójstwa. gdyby kiedykolwiek dostała się do niewoli.

Po zakończonym szkoleniu dostaje najtrudniejszy i najbardziej wymagający przydział – pod pozorem handlowania dziełami sztuki ma infiltrować siatki terrorystyczne działające na Bliskim Wschodzie.

Amaryllis Fox – po odejściu CIA Amaryllis Fox relacjonowała bieżące wydarzenia i prowadziła analizy dla CNN. kanału telewizyjnego National Geographic. Al-Dżaziry. BBC oraz innych mediów światowych. Przemawia publicznie na wydarzeniach oraz uniwersytetach całego świata. opowiadając o działaniach na rzecz pokoju. Współprowadzi też program History Channel American Ripper. Mieszka w Los Angeles z mężem i córkami.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


ISBN

9788328715042: Wydawnictwo

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli. rdzenny Amerykanin. którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek. cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru. żeby nie spotkało jej nic złego – zwłaszcza że dzieciaki. z którymi Jules pracuje. przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi

34.9: https://woblink.com/ebook/legion-niesmiertelnych-tom-3-swiat-postepu-b-v-larson-202816u

Cena:


Zawodowcy

Autor: Jack Oakley

Trzymające w napięciu political fiction. którego nie powstydziłby się sam Frederick Forsyth. Zorganizowana grupa płatnych zabójców podbija uznane światowe miasta. Nowy Jork. Paryż. Hongkong… nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Ekscytująca praca poza prawem to jednak nie wszystko. Równie wciągające są prywatne losy bohaterów. Namiętność. seks i porywające sceny akcji dostarczą adrenaliny. jakiej jeszcze nie znasz.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99wielki słownik frazeologiczny online, the kissing booth 3 książka, córka gliniarza kristen ashley, książki online za darmo, nadia hamid, magdalena kasprzyk-chevriaux, nóż w wodzie obsada, dyscyplina wojskowa, skazy na pancerzach, stosunki polski z sąsiadami, jak się pozbyć cellulitu, wehikuł czasu herbert george wells, najlepsze polskie kryminały, romans po brytyjsku pdf chomikuj, albert gorzkowski, gombrowicz pdf, sposób na matmę, jedwabna zjawa, skrzydlata husaria, grube wióry, rok w ogrodzie prowadzący…