Boże Narodzenie z Joeleen – opowiadanie erotyczne

Boże Narodzenie z Joeleen – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Nie wszyscy spędzają bożonarodzeniowy wieczór w domu. z rodziną. choinką i prezentami. Joleen od pięciu lat spędzała je tak samo – w pracy. Jaskina Pożądania stała się też jej drugim domem. Była ulubienicą właściciela – poczciwego Pana Lafayette. który przygarnął ją do siebie i nie pytał o nic.

Nigdy by nie przypuszczała. że to od niego otrzyma najlepszy w życiu świąteczny prezent. Lepsze życie. miłość. nieskończoną namiętność. Przepustką do tego stał się jego przyjaciel. pan Harrison. wyjątkowy klient…

Jedna noc zmieni ich oboje.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Niosąc płomień. Podróże astronauty

Autor: Collins Michael

Od wylądowania człowieka na Księżycu minęło pięćdziesiąt lat. Dziś żyjemy w zupełnie innym świecie – moc obliczeniowa najprostszych komputerów. jakich używamy. równa się mocy komputera w rakiecie. która wówczas wyniosła ludzi w kosmos.

Dysponując zaawansowanymi technologiami. wsparciem rządu i ludzi gotowych zaryzykować swój majątek w podbój kosmosu. wkrótce możemy spełnić marzenie o powrocie do gwiazd. NASA planuje uruchomienie nowych programów eksploracji Księżyca. a Elon Musk. którego rakiety wielokrotnego użytku znacznie obniżą koszty takich wypraw. pragnie przygotować ekspedycję na Marsa. Wokół Ziemi krąży Międzynarodowa Stacja Kosmiczna. a Jeff Bezos w programie Blue Origin opracowuje nowe technologie. Ziemia to bez wątpienia dla człowieka

:

Cena:


Saga rodu z Lipowej 5: Ścieżki zła

Autor: Marian Piotr Rawinis

Dokąd wiodą ścieżki zła?

Historia rycerskiego rodu z Lipowej toczy się dalej. choć nadeszły dla niego ciężkie czasy. Władzę nad majątkiem sprawuje Ostasz. syn Jakuba i przyrodni brat Aleny. Nic już nie jest jak dawniej. Z dawnego Jakuba. pana majątku. dostojnego i wyniosłego. nie pozostało już nic. Okrutny syn więzi starego ojca w szopie. znęcając się nad nim. Bije. wymierza kary i nie szanuje nikogo.

Z kolei Jeno. teraz pan z Krasawy. wraz z Aleną spodziewają się drugiego syna. Starszy Mikołaj osiągnął pełnoletniość. stając się marzeniem i tęsknotą Hedwigi.

Losy tych rodzin splatają się ze sobą. choć każda z nich obrała sobie inną drogę …

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Basia i śmieci

Autor: Zofia Stanecka

Dlaczego na świecie jest tyle śmieci? Co można zrobić. żeby było ich mniej? Jak można ocalić wieloryba? Wszystkie te pytania Basia zadaje podczas spaceru i w czasie sprzątania pokoju. Wszędzie tam. gdzie są śmieci. A one są. niestety. wszędzie…

Wydawnictwo: HarperKids

Cena: 9.99


Saga rodu z Lipowej 10: Cień czarnej wdowy

Autor: Marian Piotr Rawinis

Dziesiąty tom sagi o wielopokoleniowym rodzie polskich rycerzy.

W Dolinie zmiany – jedni odchodzą. drudzy przychodzą. Umiera ojciec Hedwigi. która z kolei rodzi bliźnięta – Mateusza i Marcina. Dzieją się też dziwne rzeczy… W okolicy pojawiają się trędowaci. jednak szybko wychodzi na jaw. że nie są to chorzy ludzie. Tymczasem Marinie woły przepowiadają przyszłość.

Po śmierci męża pani Agnieszka zostaje wdową. a jej losy łączy się z również owdowiałą panią Katarzyną. Kobiety nie mają pojęcia jak wiele je ze sobą łączy. Obie rozpoczynają służbę w klasztorze Klarysek. W tym samym. w którym córka Ostasza i Zofki. młoda Odina została wychowana i wplątana w zbrodnię.

Mikołaj będzie walczył nie tylko o swoje życie. ale też królow

:

Cena:doktor dolittle i jego zwierzęta, układ trójmiejski pdf, jezyk dwulatka, gen ukryta historia chomikuj, jadwiga rudnicka, potęga podświadomości mobi, www.publio.pl, jaki format kindle, pilot myśliwca, denise hunter chomikuj, modlitwa pompejańska pdf, oczy ciemności, adrianna michalewska, virginia woolf orlando, marek mozgawa, literatura kobieca bestsellery, dlaczego zebry nie maja wrzodow, w poszukiwaniu granic ameryki, książki w pdf, mateusz stróżyński, obgadywanie świata, czarne stopy lektura…