Donikąd

Donikąd

Autor: Michał Milczarek

Na początku była mapa. Jej kolory. linie. wzory intrygowały i nęciły. Można było przez nią patrzeć jak przez okno. zobaczyć daleki świat. Czytać ją jak najwspanialszą przygodową książkę. Potem były podróże wyobrażone. wytyczanie nowych szlaków długopisem w atlasie. W końcu Michał Milczarek spakował plecak i wyruszył w drogę.

„Donikąd” to opowieść o wyprawach na końce świata: Kamczatkę. Kołymę. do Workuty. Ewenkii. Norylska. To zapiski z miejsc. w których byt graniczy z nicością. To obsesyjna wędrówka na wschód przez śnieg. kości i pustą przestrzeń w poszukiwaniu kresu mapy i kresu rzeczywistości.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


171878

14.9: https://woblink.com/ebook/the-crystal-stopper-maurice-leblanc-171878u

1

:

Cena:


Ptaki nie znają granic

Autor: Noah Strycker

Napisana z pasją. dowcipem oraz finezją książka dla miłośników przyrody. przygody oraz ptaków. Wciąga. bawi oraz zmienia nasze spojrzenie na świat. Przypomina. że nie jesteśmy na Ziemi sami – dzielimy go z milionem innych stworzeń.

 

Noah Strycker przez 365 dni podróżował z plecakiem. nieodłączną lornetką oraz aparatem fotograficznym. Odwiedził 41 krajów na 7 kontynentach. Odbył 112 lotów. pokonując w sumie 161761 kilometrów. „Ptaki nie znają granic” to fascynujący zapis wyjątkowej podróży w poszukiwaniu skrzydlatych stworzeń.

 

Autor skupia się przede wszystkim na tych gatunkach ptaków. które miały dla niego strategiczne znaczenie lub tych. które wywarły na nim największe wrażenie. Przedstawia je w fachowy a zarazem dowcipny i przystępny sposób. p

29.9: https://woblink.com/ebook/sadie-summers-courtney-anna-tomczyk-171288u

Cena:


Graveyard Rats

Autor: Robert E. Howard

Despite an aversion to the detective formula. he wrote the tales in Graveyard Rats during the same years he chronicled the adventures of Conan. This collection features a new introduction by scholar Don Herron. editor of „The Dark Barbarian.” the definitive look at the life and work of Robert E. Howard.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Hawk of the Hills

Autor: Robert E. Howard

This early work by Robert E. Howard was originally published. ’Hawk of the Hills’ is a story in the El Borak series where El Borak leads a tribe to war in Afganistan. I recommend this book

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9psychoonkologia w praktyce klinicznej pdf, alfabet urbana pdf, film nasz dom, zadania z fizyki z rozwiązaniami studia pdf, brayan tracy, www niepoprawni, niania w nowym jorku, ja potępiona pdf, waldemar nawrocki, nie jest za późno, sylvia day żar nocy, nowoczesność epoka, pomnik cesarzowej achai tom 2 pdf, podstawy zarządzania organizacjami griffin pdf, mrożek artysta pdf, kardiologia dziecięca, wydawnictwo nowa basn, berserk majka, king smętarz dla zwierzaków…