Łowcy

Łowcy

Autor: Sowiński Piotr

Łódź. początek XXI wieku. Miastem wstrząsa słynna afera „łowców skór”. skala zbrodni jest porażająca. Wśród prawdopodobnych ofiar zwyrodnialców znajduje się bezdomny. którego okoliczności śmierci ma wyjaśnić komisarz Tadeusz Kostecki. Ciężko doświadczony przez życie. wypalony gliniarz liczy. że sprawa nie zajmie mu dużo czasu. ale okazuje się. iż poszczególne elementy układanki w ogóle do siebie nie pasują. Dlaczego „łowcy skór” mieliby zamordować bezdomnego? Kim są tajemniczy Czyściciele? I czy Kostecki powinien się bać o własne życie?

Łowcy Piotra Sowińskiego to czarny kryminał z trafnie nakreślonym tłem społecznym. Wraz z prowadzącym śledztwo bohaterem czytelnik zagląda do rozpadających się kamienic. w zakamarki ruin po tętniących niegdyś życiem zakładach przemysłowych i poznaje burzliwe losy związanych z nimi osób. Opierając się na własnych doświadczeniach zawodowych. autor stworzył przejmujący obraz miasta dotkniętego skutkami transformacji ustrojowej.

Wydawnictwo: Księży Młyn Dom Wydawniczy Michał Koliński

Cena: 29.9


1

:

:

Cena:


To. co najważniejsze

Autor: Żaneta Dębska

Jak wygląda życie współczesnej 30-latki? Czy przemyślenia i osobiste notatki z okresu ciąży i nie tylko osoby. która zajmuje się rozwojem osobistym i wychowaniem dziecka będą w stanie Cię pochłonąć bez reszty?

Poznaj skuteczne metody rozwoju osobistego. wzrusz się do łez. czytając fragmenty pamiętnika i naucz się naturalnych metod pielęgnacji urody dzięki książce: „To. co najważniejsze”

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 20dziewczyny z dubaju, czarodziejska góra pdf, aromaterapia książka pdf, kato tata pdf, przykładowe tematy rozprawek z pana tadeusza, lem ebook, wyrok mróz chomikuj, pamięć światłości, grzegorz kochman, perwersyjna milosc pdf, uczeń z zespołem aspergera w szkole masowej, zapisane w gwiazdach, 31 korytarzy pdf, czytac com, historia żółtej ciżemki test, badania przyrodnicze…