ISBN

ISBN

9788380490550: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kobro-malgorzata-czynska-16105u

Cena:


Wojna światów

Autor: Herbert George Wells

Jedna z najważniejszych światowych powieści gatunku science fiction. Opowiada o inwazji Marsjan na Ziemię. którzy zamierzają skolonizować Błękitną Planetę. a z jej mieszkańców uczynić pożywienie. Sieją spustoszenie w Londynie i jego okolicach. próbując podporządkować sobie ludzką rasę. Marsjańskie zagrożenie wyzwala w ludziach najgorsze instynkty. ludzie okazują się zdolni do każdej niegodziwości.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


Nasz matematyczny Wszechświat

Autor: Max Tegmark

Najodważniejsza hipoteza współczesnej fizyki teoretycznej.

W swojej książce Max Tegmark przedstawia zapewne najodważniejszą hipotezę współczesnej fizyki teoretycznej – hipotezę matematycznego Wszechświata. Tegmark zabiera czytelników w zapierającą dech w piersiach podróż w przeszłość. teraźniejszość i przyszłość. w której przedstawia rozległe obszary fizyki. astronomii i matematyki stanowiące podstawę jego hipotezy. mówiącej. że nasza fizyczna rzeczywistość jest strukturą matematyczną. Z kunsztem omawia przełomowe odkrycia i przybliża zdumiewające teorie. jednocześnie z ogromną szczerością dzieląc się z czytelnikiem swoimi zadziwiającymi koncepcjami. „Nasz matematyczny Wszechświat” to wspaniała lektura. wciągająca od pierwszej do ostatniej s

32.9: https://woblink.com/ebook/ewangelia-wedlug-sw-jozka-wojciech-staszewski-182651u

Cena:


Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców

Autor: Lindsay C. Gibson

Poznaj sposób na pokonanie traumy i trudnych doświadczeń z dzieciństwa

Osoby wychowywane przez niedojrzałych emocjonalnie. niedostępnych i egoistycznych rodziców często doświadczają utrzymujących się uczuć złości. samotności. zdrady i porzucenia. W dzieciństwie ich potrzeby emocjonalne nie były zaspokajane. a zachowanie rodziców wymuszało wzięcie na siebie odpowiedzialności w stopniu odpowiednim dla dorosłych. Autorka tej przełomowej książki udowadnia. że można sobie poradzić nawet z trudną przeszłością i zacząć się cieszyć życiem.

Lindsay Gibson dzieli trudnych rodziców na cztery typy i ujawnia destrukcyjny wpływ. jaki wywierają na psychikę i życie emocjonalne swoich dzieci. Opierając się na licznych przykładach. pokazuje. jak wy

https://woblink.com/product-publication/download/204596/epub: 1

Cena:


Kolejny rozdział

Autor: Agata Kołakowska

Jak czuje się człowiek. który otrzymuje na skrzynkę mejlową powieść w odcinkach. która coraz bardziej przypomina jego życie?

Maciej Tarski. redaktor w uznanym wydawnictwie. przychodzi do pracy i jak co dzień odbiera pocztę. Otwiera wiadomość. która na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od dziesiątek innych. Jednak w załączniku. zamiast książki. znajduje wyłącznie pojedynczy rozdział. wysłany przez anonimowego autora o pseudonimie XYZ. Opowieść wciąga go od pierwszego zdania. I wydaje się niepokojąco znajoma.

Kalina Milewska. popularna autorka thrillerów. cierpi na kryzys twórczy. Jej ostatnia powieść zebrała niepochlebne recenzje. o czym redaktor Tarski nie pozwala jej zapomnieć. Wydzwania do niej nieustannie. aby dowiedzieć się. jak postępują prace nad kolejną. nie kryjąc. że spodziewa się bestsellera na miarę poprzednich. 

Redaktor Tarski podejrzewa. że intrygująca korespondencja to sprawka Kaliny. wkrótce jednak wychodzi na jaw. że jest w błędzie. 

Kalina i Maciej zaczynają się niepokoić. Kto bawi się ich kosztem? Kto wie tak wiele o ich dotychczasowym życiu? I o tym. co w nim nastąpi wkrótce… 

Podejrzewają wszystkich. znajomych i członków rodzin. Wraz z kolejnymi rozdziałami powieści dociera do nich. jak niewiele wiedzą o sobie i jak bardzo zapętlili się w rzeczywistości.

Czy książka anonimowego autora pomoże im rozwiązać życiowe problemy? Czy poznają tożsamość tajemniczego XYZ-a?

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka powieści obyczajowych; do tej pory ukazały się: „Patrycja”. „Przyjaciółki”. „Siódmy rok”. „Niechciana prawda”. „Płótno”. „Wszystko co minęło”. „Zaciszny Zakątek”. „We dnie. w nocy”. „Niewypowiedziane słowa” i „Igraszki z losem”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


ISBN

9788366644106: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/warszawianka-gdy-zgasna-swiatla-zmiejewska-ida-193102u

Cena:


ISBN

9788381177184: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/gdy-upadne-j-daniels-180244u

Cena:ginekolodzy tajemnice gabinetów pdf, zwrotnik raka henry miller, potęga podświadomości ebook pdf, gra o tron muzyka mp3, audiobook mp3 download, uważność trening pokonywania codziennych trudności, żydowski instytut, język rosyjski gramatyka, raw rebirth pdf, książki o ii wojnie światowej ranking, legenda o czwartym królu, niegrzeczne księżniczki, piecyk czapeczka i budyń pdf, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych strugała pdf, korposzczury, laptopowy milioner pdf, ponad 100 sposobów na pamięć…