Nieidealnie dopasowani

Nieidealnie dopasowani

Autor: Michaels Corinne

Pierwsza zasada zawodowej swatki: Nie zakochuj się w swoim kliencie.

Jednak Willow złamała tę zasadę. kiedy zakochała się w Reidzie Fortino – swoim najlepszym przyjacielu. który był jednocześnie jej klientem. 

Miała mu znaleźć dziewczynę. Myślała. że to będzie łatwe.Nie było. 

Willow musi uwodnić matce. że jest w stanie przejąć jej biznes – firmę zajmującą się dobieraniem idealnych partnerów. Inaczej rodzinny interes zostanie zamknięty. 

Reid zgadza się zostać jej klientem i w ten sposób pomóc przyjaciółce. Do tej pory stałe związki lub małżeństwo go nie interesowały. ale tym razem daje się namówić na swatanie. 

Im więcej czasu tych dwoje spędza razem. próbując znaleźć Reidowi idealną dziewczynę. tym bardziej Willow ch

35.99: https://woblink.com/ebook/ucho-igielne-wieslaw-mysliwski-134601u

Cena:


1

:

:

Cena:


Wielcy polskiego średniowiecza

Autor: Marcin Sałański

Król Kazimierz III Wielki – reformator i budowniczy. Wybitni ojcowie polskiego Kościoła: arcybiskup Jakub Świnka. „chrzestny” zjednoczenia Polski. oraz biskup Zbigniew Oleśnicki. bezwzględny polityk i pobożny patriota. Zawisza Czarny – europejski celebryta i bystry przedsiębiorca. Jan Długosz – kronikarz „złotej epoki”. który nie stronił od plotek. Wreszcie Ścibor ze Ściborzyc – jeden z najznamienitszych możnowładców regionu. który wybrał służbę… u Zbigniewa Luksemburczyka. O nich wszystkich przeczytasz na łamach tego ebooka.

Marcin Sałański ze znawstwem rysuje obraz polskiego XIV i XV wieku – epoki. która kojarzy się nam z wojnami z Krzyżakami i skomplikowanymi układami dynastycznymi. Pokazuje ją poprzez konkretnych ludzi: zajmujących się polityką czy własną

18.65: https://woblink.com/ebook/karawana-kryzysu-linda-polman-21895u

Cena:


Neuroerotyka

Autor: Jerzy Vetulani

Dlaczego miłość nie istnieje?

Jaki wpływ na płeć dziecka ma… mydło?

Dlaczego każde z nas powinno spełnić swój ewolucyjny obowiązek?

Kiedy najlepiej zacząć się interesować seksem?

Dlaczego mężczyźni są bardziej skłonni do zdrad. a kobiety bywają wybredne?

Inicjacja seksualna. Poligamia. Antykoncepcja i chemia zakochania. Seks starców. Fantazje i fetysze. Pornografia. O tym wszystkim w najnowszej i niestety ostatniej swojej książce rozmawiał z Marią Mazurek profesor Jerzy Vetulani. Jest zabawna i mądra. zaskakująca jak sam autor. I niedokończona. Przerwana w pół zdania przez jego tragiczną śmierć.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


ISBN

9788324061853: Wydawnictwo

Format

17.63: https://woblink.com/ebook/o-bliskosci-jak-zyc-razem-w-podzielonym-swiecie-grzegorz-rys-206185u

Cena:złoty kielich z rubinami, sukces nie zna granic, randka w ciemność chomikuj, babcocha, namiętny buziak, uwikłani seria, francuski od podstaw pdf, katarzyna kasia rok urodzenia, harlan coben nie odpuszczaj, paweł majchrzak, mój alex, baldur’s gate 2 poradnik, laura sebastian, wodecki tak mi wyszło, leszek balcerowicz wojciech balcerowicz, kamienie na szaniec pdf, jordan penny, sieci neuronowe książka, sławomir jóźwiak, samantha young to czego o mnie nie wiesz pdf…