ISBN

ISBN

9788366005426: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/stranger-things-mroczne-umysly-gwenda-bond-147424u

Cena:


Kim jesteśmy skąd przyszliśmy

Autor: David L. Reich

Prawdziwy naukowy thriller. Genomika i statystyka pozwalają pokazać. jak seks i walka o władzę kształtowały nasze dzieje. Te historie mogłyby wpędzić w kompleksy scenarzystów „Gry o tron” […] Musimy na nowo nauczyć się mówić o genetycznych różnicach i podobieństwach między różnymi populacjami. a książka Reicha bez wątpienia jest ważnym wstępem do takiej dyskusji. „Nature” 

Dzięki kopalnemu DNA możemy na nowo napisać historię naszego gatunku (i neandertalczyków przy okazji). Genomy zmarłych przed tysiącleciami Homo przynoszą nam wciąż nowe niespodzianki. Książka Kim jesteśmy. skąd przyszliśmy ukazuje skalę tych zmian. „The Atlantic”

W ciągu zaledwie pięciu lat badania nad kopalnym DNA c

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Informacja w internecie

Autor: Maciej Dutko

W roku 1995 Clifford Stoll obserwując niezwykły wzrost popularności Internetu. wieszczył. że ludzkość wkrótce zatonie w śmietnisku informacji. Nikt nie przewidział tylko skali tego zjawiska. Dziś bowiem możemy mówić nie tylko o śmietnisku informacji. ale o śmietnisku komunikacji w ogóle.

Ta książka ma być „kołem ratunkowym”. a jednocześnie „kursem pływania” dla ludzi. którzy nie chcą utonąć w potopie internetowych treści. ale ujarzmić je i efektywnie wykorzystać. Jak rzekł Jacob Nielsen jedyną stałą cechą Internetu jest jego zmienność (dodajmy: zmienność treści. ale i formy). Dlatego efektywne korzystanie z jego zasobów zależy od znajomości źródeł i umiejętności strategicznego poruszania się w dynamiczne

59: https://woblink.com/ebook/edukacja-i-uczenie-sie-16-najwiekszych-mitow-jeffrey-holmes-147682u

Cena:


ISBN

9788379693740: Wydawnictwo

Format

25.83: https://woblink.com/ebook/sztukmistrze-xxi-wieku-miroslawa-zalewska-pawlak-147623u

Cena:


ISBN

9788366140684: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ponad-przekonaniami-karolina-iwaszkiewicz-melanie-joy-147770u

Cena:x przykazań, reglamentowana rewolucja, łatwe origami dla początkujących, kwiat kalafiora opracowanie, przywiązana, darmowe książki pdf pełne wersje, bożyc, woś rafał, ewa okoń-horodyńska, penelope ward przyrodni brat, w obronie przegranych spraw, paulina słowik, wzgórze psów audiobook, prosty układ pdf, fizyka optyka test…