Życie od A do Z

Życie od A do Z

Autor: Katarzyna Miller

Cykl felietonów. czyli osobowość rozpisana na litery alfabetu.

Znana i ceniona psycholożka Katarzyna Miller opisuje i porządkuje otaczający nas świat według liter alfabetu i z lekkim przymrużeniem oka. Przepytywana przez Dariusza Janiszewskiego mówi o sprawach najważniejszych. mniej ważnych. a także tych osobistych.

W alfabecie Kasi znalazły się takie tematy jak:

CZAS – w jaki sposób żyć dniem dzisiejszym.

LĘK – jak zaprzyjaźnić się ze strachem. czyli o tym.że można się bać. ale i tak robić swoje.

LENISTWO – dlaczego umiejętność nicnierobienia jest cnotą.

MIŁOŚĆ – o tym. że bez miłości do siebie nie ma miłoścido innych i jak nauczyć się kochać.

OPTYMIZM – jak się podnieść z najgorszych dołków.czyli złe zawsze mija

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Gildia magów

Autor: Trudi Canavan

Co roku magowie z Imardin gromadzą się. by oczyścić ulice z włóczęgów. uliczników i żebraków. Mistrzowie magicznych dyscyplin są przekonani. że nikt nie zdoła im się przeciwstawić. ich tarcza ochronna nie jest jednak tak nieprzenikniona jak im się wydaje.

Kiedy bowiem tłum bezdomnych opuszcza miasto. młoda dziewczyna. wściekła na traktowanie jej rodziny i przyjaciół. ciska w tarczę kamieniem – wkładając w cios całą swoją złość. Ku zaskoczeniu wszystkich świadków kamień przenika przez barierę i ogłusza jednego z magów.

Coś takiego jest nie do pomyślenia. Oto spełnił się najgorszy sen Gildii: w mieście przebywa nieszkolona magiczka. Trzeba ją znaleźć – i to szybko. zanim jej moc wyrwie się spod kontroli. niszcząc zarówno ją. jak i miasto.

33.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-bridget-jones-dziecko-opr-mk-helen-fielding-katarzyna-karlowska-25798u

Cena:


Niezapominajki

Autor: Monika Fudali

Złe wieści zatrzymują na chwilę pracę serca. Niczym niesprawna maszyna. ciało zapomina żyć. Usłyszane informacje potrafią wstrzymać oddech. ściąć krew w żyłach. odebrać wzrok. mowę. ogłuszyć. zachwiać równowagę czy pomieszać w głowie. Niby tylko słowa. dźwięki wypływające z ust. a jak wielką siłę mają. Niespodziewany pocisk wystrzelony przez dobrze zakamuflowanego snajpera. Gwałtowne. pewne i precyzyjne pociągnięcie za cyngiel. Tym właśnie jest wiadomość o czyjejś śmierci.

Siostra Chrisa. Emily. ginie w tragicznym wypadku. Pijany kierowca zamknął jej oczy na zawsze. Światło. jakim była dla niego. niespodziewanie znika. a on pozostaje sam z bólem straty. Jednak pojawia się ktoś jeszcze – niepełnosprawny chłopiec. z którym wspólnie próbują pogodzić s

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 13.99


Dziewczyna mojego brata

Autor: K.A. Linde

Kiedyś chodziłam z jego bratem. On tego nie pamiętał. a ja wolałabym zapomnieć. Od dawna nie chciałam mieć nic wspólnego z tą rodziną. ale kiedy wróciłam do domu. Jensen Wright wtargnął w mój świat. Miał pewność siebie miliardera i boski seksapil. Nawet ja musiałam ulec naszej wzajemnej fascynacji. Wpasował się w moje życie niczym brakujący kawałek układanki. Szkoda. że zapomniał o tym. co mogłoby nas zniszczyć. Bo Jensen Wright niczym się nie dzieli. Z nikim. A jeśli jego brat odkryje prawdę. wszystko może runąć. Wziąwszy to pod uwagę. czy się nie pomyliłam?

Wydawnictwo: Burda

Cena: 29


Siedem ostatnich słów Jezusa

Autor: James Martin

Autor przedstawia portret Jezusa opierając się na Jego ostatnich słowach na krzyżu i ukazuje. jak głęboko Jezus rozumie nasze niedole. co to znaczy być w pełni człowiekiem i dlaczego możemy zawierzyć Chrystusowi całkowicie. całym umysłem. sercem i duszą.

Każde rozważanie dotyczy jednego z siedmiu słów wypowiedzianych na krzyżu:

„Ojcze. przebacz im. bo nie wiedzą. co czynią”

„Zaprawdę. powiadam ci. jeszcze dziś będziesz ze mną w raju”

„Niewiasto. oto twój syn; oto twoja matka”

„Boże mój. Boże mój. czemuś mnie opuścił”

„Pragnę”

„Wykonało się”

“Ojcze. w ręce Twoje oddaję ducha mojego”

Z właściwym mu ciepłem i mądrością ojciec James Martin wyjaśnia. dlaczego ukrzyżowanie i śmierć Jezusa na krzy

30.9: https://woblink.com/ebook/nowa-fizyka-i-nowa-teologia-michal-heller-11743u

Cena:


Potęga pewności siebie

Autor: Brian Tracy

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni?

Ponieważ są pewni siebie!

– Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie. jeślibyś wiedział. że nie może ci się nie udać?

– Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem. gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach?

Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów. jakie sobie wyznaczasz. to. z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu. oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej. praktycznej książki. opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów. przedsiębiorców. handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów. dowiesz się. jak rozwinąć w sobie niewzruszo

40.4: https://woblink.com/ebook/dieta-dla-plodnosci-sylwia-leszczynska-29571u

Cena:


Magisterium I: Próba żelaza

Autor: Cassandra Clare

Pierwsza z pięciu powieści autorki bestsellerowych książek dla młodzieży – Cassandry Clare.Dwunastoletni Callum mieszka ze swoim ojcem. który niegdyś był magiem. lecz po śmierci żony zrezygnował z czarów i postanowił wychować swojego syna jak zwykłego chłopca. ignorując budzące się w nim magiczne zdolności. Kiedy Call zostaje wezwany na obowiązkowy egzamin do Magisterium – szkoły magii. Alastair przekonuje syna. że ten powinien za wszelką cenę uniknąć rekrutacji. by nie mieć żadnych związków z niebezpiecznym magicznym światem. Pomimo katastrofalnego przebiegu egzaminu Callum zostaje przyjęty do Magisterium i zostaje uczniem Mistrza Rufusa. W szkole magii chłopiec zaprzyjaźnia się Aaronem i Tamarą. z którymi wspólnie zgłębia tajniki czarów i podchodzi do coraz bardziej wymagający

36: https://woblink.com/ebook/jak-wydac-i-skutecznie-wypromowac-ksiazke-krystyna-bezubik-140724u

Cena:twoje życie w moich rękach, historia i społeczeństwo gospodarka, fizjologia człowieka zintegrowane podejście, czerwony pająk bonda pdf, ewa ciesielska, notatki z podziemia pdf, księga mieczy, 27 śmierci, anna buła, norman davies wyspy, virion tom 3, jerzy ambroziewicz, specjalne potrzeby edukacyjne definicja, lektura ten obcy streszczenie, rozdarta, ćwiczenia z fonetyki, grażyna gierszewska, psychologia poznawcza nęcka, takeshi kossakowska, eboki, total battle poradnik, co nie zabije to wzmocni…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin