Wydawnictwo

Wydawnictwo

Zysk i S-ka Wydawnictwo: Format

191117

https://woblink.com/product-publication/download/191117/epub: 1

Cena:


Wszystko co powiesz

Autor: Gillian McAllister

Jest późny wieczór. Wracasz do domu. Jesteś na ulicy całkiem sama. Nagle słyszysz odgłos kroków. Ktoś za tobą idzie. Coraz szybciej. To musi być on: tamten facet z baru. który nie chciał się odczepić. Nie masz czasu do namysłu. Szybko się odwracasz i z całej siły odpychasz mężczyznę od siebie. Ten spada ze schodów. po których szliście. Leży na chodniku bez śladu życia.

CO TERAZ?

Dzwonisz na numer alarmowy. Czekasz na policję. Stajesz przed sądem. który wymierzy ci sprawiedliwość. I możesz mieć tylko nadzieję. że mąż. rodzina i przyjaciele nie odwrócą się od ciebie.

A MOŻE:

Uciekasz. Nie mówisz o tym nikomu. To był przecież przypadek. Nie chciałaś tego zrobić. Spanikowałaś ze strachu. Ale nikt niczego nie widział. I nikt się nie dowie. jeśli szybko stąd znikniesz. Jeśli zachowasz tajemnicę. Na zawsze.

CO WYBIERZESZ?

Thriller doskonały.

Claire Douglas. autorka ‚Odwetu’ i ‚Sióstr’

Spychasz człowieka ze schodów – i co dalej? Uciekasz czy zostajesz i dzwonisz po karetkę? Co byś zrobiła w takiej sytuacji? Znakomity pomysł fabularny zrealizowany z niezwykłym polotem.

Clare Mackintosh. autorka ‚Widzę cię’

Pasjonująca. pochłaniająca. piekielnie inteligentna książka.

Holly Seldon. autorka powieści ‚Wstrzymaj oddech’

Przeczytałam tę książkę od deski do deski za jednym posiedzeniem.

Hollie Overton. autorka ‚Laleczki’

Gillian McAllister – pisze. odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham. gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść pt. ‚Wszystko oprócz prawdy’ znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów ‚Sunday Timesa’.

Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazały się dotychczas jej dwie powieści.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Elect. Eagle Elite. Tom 2

Autor: Rachel Van Dyken

Nixon Abandonato dokonał wyboru. Teraz musi zapłacić za to wysoka cenę.

Tracey jest miłością jego życia. ale związek z nim sprawił. że stała się celem wrogów jego rodziny. Jedynym sposobem na utrzymanie jej przy życiu jest przekonanie świata. że znaczy dla niego tyle co nic.

Tracey Rooks zakochała się w synu odwiecznego wroga swoich bliskich. Jednak gdy Nix zaczyna pchać ją w ramiona swojego najlepszego przyjaciela. traci grunt pod nogami. Nieświadomy niczego Chase nawet nie przypuszcza. że jest tylko jednym z elementów układanki Nixona.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 26.9


Sen o aniele

Autor: Katarzyna Mak

Miłość jest w stanie wszystko wybaczyć? Kochać kogoś to znaczy widzieć cud niewidoczny dla innych? Zakochani nie tylko patrzą sobie w oczy. ale spoglądają w tym samym kierunku? Czy miłość to rzeczywiście wszystko. czego potrzebujemy. by czuć się szczęśliwym i spełnionym? Na te i inne pytania muszą sobie odpowiedzieć Brad i Angel. bohaterowie znani z powieści „Dotyk anioła”. Zostają poddani próbie i prawdopodobnie potrzeba cudu. by oboje wyszyli z niej obronną ręką.

Angel zostaje porwana przez arabskiego arystokratę. który każdy swój krok zaplanował z precyzją szachisty. Dziewczyna przeżywa piekło. za które obwinia cały świat. a zwłaszcza Bradleya. Nic więc dziwnego. że uczucie. które dotąd dodawało jej skrzydeł. nagle przyczynia się do jej bolesnego upadku. Kiedy wskutek splotu nieprze

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 56


Malarz dusz

Autor: Ildefonso Falcones

Ildefonso Falcones. autor niezapomnianej „Katedry w Barcelonie”. wskrzesza ekscytujące czasy wielkich przemian społecznych i buntu wobec odwiecznych tradycji i zakurzonych konwenansów.

Barcelona. ​​rok 1901. Przez miasto przetacza się fala niepokojów społecznych. Ubóstwo najbiedniejszych dzielnic kontrastuje z bogactwem dużych eleganckich alei. wzdłuż których wyrosły już niezwykłe budynki. symbol nadejścia epoki modernizmu.

Dalmau Sala. syn skazanych na śmierć anarchistów. żyje na granicy dwóch światów. Z jednej strony członkowie jego rodziny oraz Emma. kobieta. którą kocha. są zagorzałymi zwolennikami walki o prawa robotników. Z drugiej. zatrudnienie w pracowni ceramiki don Manuela Bello. jego mentora i obrońcy wiary katolickiej. pozwala mu obracać się w towarzystwie. w którym kwitnie sztuka i d

:

Cena:


ISBN

9788324233526: Wydawnictwo

Format

16: https://woblink.com/ebook/wobec-nadchodzacej-drugiej-wojny-swiatowej-studnicki-wladyslaw-jan-sadkiewicz-170279u

Cena: Jan Sadkiewiczewa włodarczyk, iso 26000 pdf, noce waniliowych myszy, propriocepcji, przyroda klasa 3, ibook libra, adam kay będzie bolało pdf, w transie inwestowania, kuba i kanga, cesarstwo popiołów, próbowałam już wszystkiego, prawda krótka historia wciskania kitu, ofiara max czornyj, jacek wacek i pankracek karty pracy, grzegorz kalinowski śmierć frajerom, henryk gasiul, sposob na elfa, piotr jordan śliwiński, położnictwo i ginekologia bręborowicz pdf, wot i my po nowomu 2, darmowe książki pdf do pobrania, poldark puchar miłości, sławomir mrożek opowiadania pdf, podkultura więzienna, lech brywczyński, rycerz w literaturze, bednarek adrian, testament remigiusz mróz pdf…