Słownik dermatologiczny angielsko-polski

Słownik dermatologiczny angielsko-polski

Autor: Maciej Pawski

Słownik zawiera 10 500 terminów polskich i 8 500 terminów angielskich. obejmujących słownictwo z zakresu:_x000D_ _x000D_ • budowy skóry._x000D_ • objawów chorobowych._x000D_ • opisów i lokalizacji wykwitów._x000D_ • chorób dermatologicznych i współistniejących._x000D_ • leków i metod leczenia_x000D_ _x000D_ Dodatkowym atutem słownika są liczne przykłady zastosowania poszczególnych terminów w praktyce. Autor zachęca do zapoznania się z indeksem terminów angielskich i polskich dostępnym do pobrania.

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 45


ISBN

9788381375108: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/rodo-2019-plusy-i-minusy-zmian-od-4-maja-praca-zbiorowa-153756u

Cena: 34.99


Nie ma światła w ciemności. Ciemność. Tom 1

Autor: Claire Contreras

Poruszająca opowieść Claire Contreras. bestsellerowej autorki romansów. której książki są tłumaczone na ponad 50 języków.

Przeszłość spowita ciemnością.

Przyszłość bez szans na światło dnia.

Czy tragiczną przeszłość można wymazać z pamięci?

Blake przez całe życie zmaga się z traumą po śmierci rodziców. Nie umie poradzić sobie z nocnymi koszmarami. wspomnieniami. pytaniami. Zaczyna coraz częściej myśleć o Cole’u. z którym przyjaźni się. odkąd trafiła do rodziny zastępczej. Przez lata obserwowała. jak kolejne dziewczyny opuszczały jego pokój. a szepty innych towarzyszyły mu na szkolnych korytarzach.

On ma dziewczynę. ona ma chłopaka. jednak między nimi wyczuwa się pożądanie. Blake postanawia rzucić światło dnia na cienie pr

24.9: https://woblink.com/ebook/cztery-kobiety-filomena-lotka-beatrice-garcinda-heyse-paul-153752u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/153791/epub

1:

:

Cena:jak się nie zabić i nie zwariować, spis treści ania z zielonego wzgórza, przewrotny los, angielski gimnazjum pdf, bogdan wojciszke psychologia społeczna pdf, tomasz kopyra wiek, zmień swój mózg zmień swoje życie, odkupienie ewa pirce, alberts podstawy biologii komórki pdf, podwojna tozsamosc, nie mów nikomu za darmo, arystoteles pdf, blanka lipińska kolejne 365 dni doci, co to teksty kultury, pan tadeusz mobi, joe abercrombie ostrze, już idziemy spać, prosperita aktywna, zbrodnia i kara ebook, jabłońska choroby skóry, bronnie ware, hello world książka, kompletna samopomoc dla twoich nerwów, druga wojna światowa antony beevor, grzegorz radomski, mk.infor.pl, chyba umieram, psychopatologia cierpiałkowska pdf, andrzej szczypiorski agent…