Z ciszy

Z ciszy

Autor: Martyna Senator

Nowy tom bestsellerowej serii New Adult „Z miłości”. Tysiące sprzedanych egzemplarzy w Polsce! Poznań autorkę. której historie chwytają za serce! Uwaga: tomy serii można czytać w dowolnej kolejności!

Nie wiem. czy powinnam im współczuć. czy zazdrościć. Mają nie więcej niż dwadzieścia lat. są odurzeni miłością i nie widzą poza sobą świata. Prawdopodobnie zdążyli już zaplanować wspólną przyszłość i naiwnie wierzą. że nic nie stanie im na drodze. Ale prędzej czy później przekonają się. że los bywa przewrotny. Zaskakuje. wystawia na próbę i rzuca pod nogi kłody. przez które niełatwo przeskoczyć. Kiedy widzę ich uśmiechnięte twarze i pełne czułości spojrzenia. przechodzi mi przez myśl. że niecały rok temu wyglądałam dokładnie tak samo. Tylko że ja już zdążyłam pozbyć się

:

Cena:


Pasożyt wywołujący raka

Autor: Lebedewa Tamara

Rosyjska badaczka obaliła przyjętą tezę. że komórka nowotworowa jest komórką ludzką. Według obszernych badań wykazała. że za powstawanie zmian nowotworowych odpowiada pasożyt! Dzięki tej publikacji poznasz możliwe drogi infekcji oraz mechanizmy jego przenoszenia. Autorka omawia skuteczne sposoby zapobiegania zakażeniu. a także metody diagnozowania. Odkryjesz terapię. która pozwoli Ci wyeliminować intruza. Zgłębisz wskazówki żywieniowe niezbędne w walce z tymi niebezpiecznymi mikroorganizmami. oczyścisz wątrobę. jamę ustną. krew i limfę z toksyn uwalnianych przez pasożyta. Poznasz również sposoby na wzmocnienie odporności dzięki witaminom. mikroelementom oraz pierwiastkom. Nowa teoria – nowe szanse!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 3


DZIEŃ SZAKALA

Autor: Frederick Forsyth

Wiosna 1963 roku. Po kolejnym nieudanym zamachu na prezydenta Francji Charles’a de Gaulle’a szef komórki operacyjnej organizacji terrorystycznej OAS. Marc Rodin. wynajmuje zawodowego zabójcę.

Tajemniczy Anglik posługujący się pseudonimem Szakal układa misterny plan zamachu. O zamiarach OAS dowiadują się służby specjalne. Ale jak ścigać mordercę. skoro nikt nie wie. jak wygląda. jakim nazwiskiem się posługuje i gdzie przebywa? Do wytropienia Szakala zostaje wyznaczony komisarz Claude Lebel. najlepszy francuski gliniarz.

Rozpoczyna się dramatyczny pojedynek pomiędzy bezwzględnym i nieprzeciętnie inteligentnym zabójcą a skrępowanym przez biurokrację policjantem. Szakal z łatwością wymyka się z kolejnych pułapek.

Najsłynniejszy thriller XX wieku. Zainspirował twórców kina po obu stron

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zjeść żabę

Autor: Beata Ostrowicka

Wakacje w Chałupach z mamą są dla Julki nudne i męczące. dopóki na horyzoncie nie pojawia się Weronika. Ta wieczna optymistka namawia Julkę do przedłużenia wakacji. spróbowania swoich sił w surfowaniu i wieczornych wypadów z chłopakami na plażę. Julka. której każdą myśl zaprząta początkowo Kamil. poznaje instruktora windsurfingu i… zakochuje się!

Z nieśmiałej szarej myszki przeobraża się w kobietę. która zaczyna walczyć o siebie. swoje pragnienia i marzenia. Wreszcie stawia na swoim.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Jak działa księżyc

Autor: Boland Yasmin

Czy masz pewność. że podejmujesz właściwe decyzje?

 Ta książka zapewni Ci dostęp od wszechstronnej wiedzy. dzięki której będziesz mógł z łatwością podejmować decyzje związane z pracą. finansami czy rodziną. Poznasz fazy Księżyca oraz rytuały. które zmienią Twoje życie i uczynią je łatwiejszym.

 Skorzystaj z porad znanego astrologa i złam sekretny kod

 Dzięki radom Autorki poznasz sposoby pracy z energiami Księżyca. które napełnią obficie mocą Twoje pragnienia i ułatwią realizowanie marzeń. Odkryjesz rolę aniołów i bogiń oraz wykorzystasz ich siłę podczas nowiu i pełni. Dzięki księżycowym zaklęciom pobudzisz swoje czakry i pozbędziesz się negatywnych emocji. Pogłębisz swój związek z naturą i na nowo odkryjesz siebie.

 Wsparcie Księżyca na k

34.3: https://woblink.com/ebook/jak-dziala-ksiezyc-pdf-boland-yasmin-154081u

Cena:filozofia kosmologii, agata majchrzak, taki trochę chory, dopóki śmierć nas nie rozłączy pdf, górski fizjologia pdf, ferdydurke ebook, księga psalmów, złota księga kobieca pdf, zagadnienia ekonomiczne, jedz i chudnij z dietą sirt pdf, manusmryti, filozofia woltera, małe ssaki domowe, książki o seksie, lampiony lubimy czytać…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin