Ocalenie

Ocalenie

Autor: Joseph Conrad

„Ocalenie” (1920) to jedna z trzech powieści. zwanych trylogią Lingarda. opartych na doświadczeniach Conrada z czasów służby na parowcu Vidar. Wydarzenia opisane w powieści poprzedzają te zawarte w „Szaleństwie Almayera” (1895) i „Wyrzutku” (1896). Historia opowiada o kapitanie Tomie Lingardzie. który wyruszył w podróż na Archipelag Malajski. aby pomóc przyjacielowi odzyskać królestwo. Po drodze pomaga uratować jacht. który ugrzązł na mieliźnie. i ulega urokowi żony właściciela jachtu.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Dlaczego Jezus

Autor: Ravi Zacharias

Dlaczego powinno mieć to dla ciebie znaczenie?

Doświadczamy jednego z największych kryzysów w historii religii. W imię tolerancji i relatywizmu kulturowego wyrzuca się prawdę. Dokonuje się tego pod płaszczykiem Nowej Duchowości. Przyzwyczajając do przepychu i powabu rozmaitych wyborów. otwiera się przed nami duchowy hipermarket. gdzie możemy wybierać taką formę duchowości. jakiej tylko zapragniemy.

Często jednak. co jest tragiczne. dokonujemy wyborów. nie wiedząc. jak rozróżniać pomiędzy prawdą a fałszywkami. W tej niezwykłej i przekonującej krytyce niebezpieczeństw. jakie niesie za sobą Nowa Duchowość. wybitny chrześcijański apologeta. Ravi Zacharias serwuje nam solidną terapię. Odpiera ofensywę fałszu. w racjonalny sposób wskazując wyjątkowość osoby Jezusa Chrystusa. Współcześni

:

Cena:


Cytrusowy gaj

Autor: Katarzyna Kielecka

Ada. nauczycielka w przyszpitalnej szkole. wiedzie szczęśliwe życie u boku Jacka. Planuje ślub. jednocześnie angażując się w opiekę nad dziećmi z chorobami onkologicznymi. Jej narzeczony całą uwagę koncentruje na karierze w firmie farmaceutycznej. by już na starcie zapewnić rodzinie stabilność finansową.

Na szpitalnym oddziale krzyżują się ścieżki Ady i Jacka. ciężarnej Majki. nastolatka z białaczką oraz wolontariusza Bartka. Tymczasem wokół bohaterki narasta seria niepokojących wydarzeń. których źródło kryje się w dramacie sprzed dwudziestu lat. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy. jak wielkie grozi jej niebezpieczeństwo.

Czy Ada odważy się stanąć twarzą w twarz z bolesną przeszłością i skomplikowaną teraźniejszością. by ochronić swoje życie i spełnić marzenia?

Cytr

31: https://woblink.com/ebook/figurantka-aniela-wilk-189383u

Cena:


ISBN

9788366570542: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/losie-w-kaczencach-lukasz-lukasik-magdalena-sarat-195969u

Cena: Maczas mroku książka, baśniobór przewodnik opiekuna, niemiecki w podróży praktyczne słowa zwroty, angielski słówka mp3, rachunek wyrównawczy w geodezji pdf, grzeczność w komunikacji językowej pdf, penelope douglas punk 57 pdf pl, phrasal verbs matura rozszerzona pdf, non finito, olga tokarczuk dzieła, pan samochodzik i tajemnica tajemnic audiobook, spacer nad rzeką, wiedza bezurzyteczna.pl, złączeni zemstą doci, egomaniac pdf, helena mniszkówna książki, ebooki pl, piotr mamet, dyskryminacja pdf, mózg rządzi, wstrzyknięcia podskórne…