Mecz to pretekst. Futbol. wojna. polityka

Mecz to pretekst. Futbol. wojna. polityka

Autor: Anita Werner

Można nie kochać futbolu. ale warto wiedzieć. jak wpływa na ludzi. Można nie być kibicem. ale warto zobaczyć. jak kibicowanie daje ludziom głos. Czasem to głos rozpaczy. bólu. złości. a czasem politycznej przynależności. akceptacji albo zwykłego szczęścia.

Przez wiele miesięcy w sześciu różnych krajach na własnej skórze sprawdzaliśmy. jak to działa: jak piłka nożna wpływa na miejsca i ludzi od lat żyjących w konflikcie. jak te konflikty widać w drużynach i na trybunach.

Dotarliśmy tam. gdzie normalnie trudno jest dotrzeć. pytaliśmy o to. o czym często normalnie się nie mówi. Rozmawialiśmy z czołowymi piłkarzami. wpływowymi politykami. z chodzącymi legendami. których nazwiska to marka.

To nie jest książka tylko dla kibiców piłkarskich. ale dla wszystki

18.89: https://woblink.com/ebook/parafil-bartek-rojny-204758u

Cena:


Pierwsze wesele

Autor: Karolina Wilczyńska

Tosia Stecka pracuje w korporacji i twierdzi. że życie singielki bardzo jej odpowiada. Jednak wszystko się zmienia. gdy w firmie pojawia się nowy dyrektor. Oskar Wierzbicki szturmem zdobywa serce Tosi i oświadcza się. Czas zacząć przygotowania do ślubu. Biała suknia z welonem. wielkie przyjęcie i obrączki – czy nie o tym marzy skrycie większość dziewcząt?

Tymczasem siostra Tosi. Łucja. ma zupełnie inne zdanie i z rezerwą przyjmuje te ślubne plany. Może jej przeczucia okażą się trafne? Czym zaskoczy narzeczoną Oskar i jaką tajemnicę ukrywają ojciec sióstr i ciocia Hania? Czy Tosia wkroczy na nową drogę życia?

Czeka Cię wiele wzruszeń. będą łzy szczęścia. zabawne momenty. rodzinne tajemnice. nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące zakończenia. Nie

15.35: https://woblink.com/ebook/zanim-nadejdzie-jutro-tom-1-podroz-do-krainy-umarlych-joanna-jax-136134u

Cena:


ISBN

9788324061853: Wydawnictwo

Format

17.63: https://woblink.com/ebook/o-bliskosci-jak-zyc-razem-w-podzielonym-swiecie-grzegorz-rys-206185u

Cena:pedagogika ogólna śliwerski pdf, j.k. rowling wiek, cierpkie grona, opowieści z narnii koń i jego chłopiec, audiobook do samochodu, osobowość infp, wariat kocha najbardziej, strona z darmowymi ebookami, ajahn brahm w polsce, kawa instrukcja obsługi, wzory i obrazki, książki o depresji, too late pdf, oszustwa pamięci, longin marianowski, dzieje sześciu pojęć pdf, camilla lackberg srebrne skrzydła, adele faber, kultura pdf, maria simma pdf, alkoholik instrukcja obsługi, mysl polska pl…