Pierwsza miłość

Pierwsza miłość

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Opowieści wyjątkowe jak pierwsza miłość

Pamiętasz swoje pierwsze zakochanie? Motyle w brzuchu. ukradkowe spojrzenia i pewność. że spotkałaś kogoś niezwykłego. Tego nie da się zapomnieć. 

Autorzy najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyli opowiadania o niezwykłej sile pierwszych zauroczeń. Ich bohaterowie idą za głosem serca. bo tak kochać można tylko raz. a cudowne wspomnienia zostają na całe życie. To historie pełne uczuć. emocji i wzruszeń niepowtarzalne jak pierwsza miłość.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 31.9


Introwertyzm. Cicha moc

Autor: Karin Ackermann-Stoletzky

Przeraża cię perspektywa spędzenia wieczoru wśród ludzi. których słabo znasz? Czujesz się przytłoczony. gdy musisz publicznie przemawiać? Wolisz obserwować w milczeniu? Nie martw się. wszystko z tobą w porządku – prawdopodobnie jesteś introwertykiem.

Introwertyk rzadko zabiera głos w rozmowie. wydaje się wycofany i niezainteresowany. a czasami nawet zarozumiały. Jednak to wrażenie jest dalekie od tego. co naprawdę dzieje się w jego wnętrzu. Karin Ackermann-Stoletzky podpowiada introwertykom jak poznać siebie. by w pełni wykorzystać mocne strony swojej osobowości. Proponuje praktyczne ćwiczenia. które pomogą uświadomić sobie moc cichej siły. Tłumaczy na czym polegają różnice między osobowością introwertyczną a ekstrawertyczną. także w kontekście relacji z Bogiem.

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 8.2


ISBN

9788376594873: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/obiecaj-mi-harlan-coben-zbigniew-a-krolicki-27494u

Cena:


Doktor Proktor (#3). Doktor Proktor i koniec świata. Być może

Autor: Jo Nesbø

Doktor Proktor. Lisa i Bulek są zbyt zajęci wymyślaniem nowych wynalazków. by zajmować się otaczającym światem. a w szczególności oglądaniem telewizji. Ale nagle zauważają. że wszyscy dookoła zaczynają zachowywać się naprawdę dziwnie. Przede wszystkim ci. którzy… oglądają telewizję! TO. CO SIĘ DZIEJE. jest O WIELE gorsze niż skarpetki znikające z pralki. węże żyjące w kanalizacji. prawdziwe żaboczłeki. nie do końca prawdziwe pawiany i inne zwierzęta. których istnienia byś sobie nie życzył. TO może oznaczać tylko KONIEC ŚWIATA.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.9zrozum swoją skórę, biologia genetyka gimnazjum, ćwiczenia z mikroekonomii z rozwiązaniami, książka fortnite, bronisław łagowski, drobna różnica, lidia winniczuk, kpa komentarz, matematyka dla inżynierów, polscy podróżnicy i odkrywcy 20 wieku, biblioteki online za darmo, wodecki tak mi wyszło, arystofanes żaby, olga tokarczuk opowiadania, generał pożoga, bambi książka, niedopasowani samantha young pdf docer…