ISBN

ISBN

9788726128420: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/historie-spod-podlogi-wyprawa-justyna-bednarek-199598u

Cena:


O smaku chili – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Johanna i Patrik są parą. która uwielbia eksperymentować i przekraczać granice. Ponieważ codzienność snuje się swoim zwykłym rytmem. poszukują ekstremalnych doznań. W pewnym momencie docierają do mistycznej zmysłowości. która powstaje dzięki połączeniu jedzenia i seksu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Opowieść wigilijna. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Charles Dickens

Ponadczasowa opowieść o skąpym Scrooge’u i wigilijnych duchach ukazała się po raz pierwszy w grudniu 1843 roku. z ilustracjami Johna Leecha. Tłumaczona wielokrotnie i wydawana jako Opowieść wigilijna lub zgodnie z oryginalnym tytułem jako Kolęda prozą stała się książką czytaną najmłodszym od pokoleń. Boże Narodzenie to czas. gdy idea miłosierdzia jest nam szczególnie bliska. Warto zatem właśnie w tym czasie opowiadać o niej dzieciom poprzez piękną literaturę. Nasze wydanie Opowieści wigilijnej jest wyjątkowe. Zachowaliśmy w nim oryginalny język autora oraz jednej z pierwszych tłumaczek na język polski – Cecylii Niewiadomskiej.

Zimowa seria Dickensa „Opowieści wigilijnych” cieszy się niesłabnącą popularno

8.49: https://woblink.com/ebook/historia-nieprawdopodobna-boleslaw-prus-197588u

Cena:


Król Gromoryk i niezwykła zbroja

Autor: Wojciech Widłak

Król Gromoryk jest niezwykłym władcą. który nieustannie przyciąga kłopoty! Pewnego razu. podczas przeglądu królewskiej garderoby. jego drogocenna zbroja rozsypuje się na kawałki. Sytuacja jest dramatyczna. bo to właśnie w tej zbroi król przed laty oświadczył się królowej Dobrochnie. Władca wraz z kotem Gadułą starają się poskładać pancerz i naprawić zbroję. Ale czy to w ogóle możliwe?

‚Król Gromoryk i niezwykła zbroja’ to książka z serii ‚Czytam i główkuję’ z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 4-5 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i

4.99: https://woblink.com/ebook/basnie-dla-mlodszych-i-starszych-ksiezniczka-na-ziarnku-grochu-zofia-stanecka-199608u

Cena:remigiusz mróz większość bezwzględna, grochola książki, social media pdf, voblink, weteran katy regnery pdf, ryk kamiennego lwa, tango śmierci, pocałunek namiętny, jojo moyes światło w środku nocy, zew cthulhu 7 edycja pdf, teraz albo nigdy pdf, sztuka kobiecości książka, asiunia książka audiobook, anna trzeciak, tego ci nie powiedziałam…