Szare Płaszcze: Rubież

Szare Płaszcze: Rubież

Autor: Marcin A. Guzek

Minęło pięć lat od upadku Komandorii 54. Pogranicze pogrąża się w narastającym chaosie. Zakon wysyła na Rubież zaprawionych w bojach weteranów pod wodzą Nathaniela Eversona z nadzieją. że uda się im powstrzymać wrogów Imperium.

W pobliskim grodzie zostaje zamordowana Szara Strażniczka. Tropy prowadzą do organizacji czarnoksiężników przemycających przez granicę magiczne artefakty. Na całym pograniczu wiedźmy uprowadzają dzieci i składają je w ofierze w tajemniczym rytuale. Sklaviańscy wodzowie. podjudzani przez plemiennych szamanów. planują kolejne rajdy na pogranicze. Ktoś próbuje przyzwać potężnego demona Anathumm. boga wojny i zniszczenia z Dalekiego Wschodu.

Jakby tego wszystkiego było mało. Szare Płaszcze muszą wyruszyć do Orłowa. miasta nawiedzanego przez B

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/195983/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788328705777: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/rzecz-o-mych-smutnych-dziwkach-gabriel-garcia-marquez-carlos-marrodan-casas-27488u

Cena:


ISBN

9788366500310: Wydawnictwo

Format

15.45: https://woblink.com/ebook/jezyki-zwierzat-alicja-oczko-meijer-eva-205023u

Cena:krajobrazy japonii, dobry zwyczaj nie pożyczaj, ziemia, planeta ludzi, włoski ćwiczenia pdf, autyzm dziecięcy zagadnienia diagnozy i terapii, ojcze, stateczność statyczna, błażej kmieciak, english for beauty therapists pdf, pamiętnik z powstania warszawskiego tekst, przebudzenie olivii pdf chomikuj, jegor gajdar, slow city, przewodnik rzym pdf, toksyczne słowa, krzysztof kęciek, devil may cry 1 poradnik, program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej warchoł pdf…