Historie kryminalne. Wiek XIX. Część 1

Historie kryminalne. Wiek XIX. Część 1

Autor: Piotr Ryttel

Niemal codziennie docierają do nas informacje o odrażających zbrodniach. pospolitych przestępstwach i korupcyjnych aferach. Niejednemu wydaje się. że upadek zaczął się całkiem niedawno. że kiedyś ludzie byli szlachetniejsi i bardziej liczyli się z obowiązującym prawem. Książka Historie kryminalne. Wiek XIX. skutecznie wyrwie czytelnika z podobnej iluzji.

Bazująca na źródłach historycznych. przyjmująca reporterską formę i okraszona pisarską werwą książka Piotra i Karola Ryttelów pozwala wejść w półświatek dziewiętnastowiecznego miasta i dziewiętnastowiecznej prowincji. Za różnorodnością miejsc akcji idzie różnorodność zbrodni i motywów. Dynamicznej formie narracji sprzyja używany przez autorów czas teraźniejszy. który – choć sp

29.99: https://woblink.com/ebook/szare-plaszcze-rubiez-marcin-a-guzek-153893u

Cena:


Pocałunek pod jemiołą

Autor: Lisa Kleypas

Ostatnia część z bestsellerowego cyklu Wallflowers.

Na święta Bożego Narodzenia do Londynu przybywa z Ameryki Rafe Bowman. by poznać pannę Natalie Blandford. piękną i dobrze wychowaną córkę lorda Blandforda. Dzięki swojej urodzie i imponującej sylwetce Rafe Bowman mógłby zdobyć serce i rękę każdej damy. ale przeszkadzają mu w tym jego szokujące amerykańskie maniery i reputacja hulaki. Zanim więc rozpocznie zaloty. Rafe musi nauczyć się reguł londyńskiego życia. Zdobycie panny okazuje się jednak o wiele trudniejsze. niż Rafe mógłby przypuszczać. A największa komplikacja nosi imię Hannah.

Na szczęście cud Bożego Narodzenia działa na każdego i nawet największego cynika może zamienić w romantyka. a w najbardziej nieśmiałym sercu rozpalić płomień namiętności.

W nowym cyklu Lisy Kleypas ukazały się: 

‚Sekret letniej nocy’

‚Jesienne zauroczenie’

‚Zimowy ślub’

‚Wiosna pełna tajmnic’

Wielbicielki twórczości Lisy Kleypas z pewnością docenią wartką akcję tej powieści oraz błyskotliwe opisy uczuciowych rozterek i problemów bohaterów. 

„Publishers Weekly”

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


ISBN

9788363842628: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/cien-na-piasku-krzysztof-beska-178227u

Cena:


Niecodzienny upominek

Autor: Maria Ulatowska

Cyklu Szczepankowskiego część druga…

Miłość. która rozpoczęła się nad jeziorem. Niespodziewany syn… i upominek. wieszczący szczęśliwe zakończenie całej opowieści.

Pewien list sprzed wielu. wielu lat… Czy zmieniłby życie adresata. gdyby został przeczytany wcześniej? Czy w życiu Stefana jedynie przemiana z Wiechcia w doktora Bielaka była momentem zwrotnym? A jaki był wpływ pewnego hat-tricka na Adriana. światowej klasy piłkarza. w którego życie wplątała się… macocha?

Historia. która zaczęła się od spotkania dwójki przeuroczych wisusów. Zojki i Krzysia. nad Jeziorem Szczepankowskim. toczy się dalej. Tym razem główne role w opowieści grają nieco starsi bohaterowie: babcia Krystyna i doktor Stefan Bielak. Udowadniają. że miłość nie jest wyłącznie domeną młodych ludzi. a z kart książki bije optymizm i ciepło. znane już setkom tysięcy czytelników. którzy przeczytali trzy tomy ‚Sosnówki’.

Maria Ulatowska – czytelnicy znają ją nie tylko z własnych dziewięciu powieści. których cykl rozpoczęła powieścią ‚Sosnowe dziedzictwo’. W 2014 roku rozpoczęła współpracę z Jackiem Skowrońskim. która trwa nadal i owocuje już siódmą wspólnie napisaną książką.

Jacek Skowroński – autor kilku powieści i opowiadań sensacyjno-kryminalnych.

Podróżując razem. zwiedzili Europę. Azję. Afrykę i Amerykę. Nie było ich na razie tylko w Australii. ale mają nadzieję to odrobić. Dlaczego piszą razem? Bo chcą i lubią. i słyszą. że wychodzi im to nieźle.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4rynek książki w polsce 2016 pdf, żniwa zła pdf, sprawdzian z matematyki klasa 4 figury geometryczne część 2 wsip, wyczarowanie światła, mity greckie audiobook, sabrina komiks, konrad szcześniak, powstań i zabij pierwszy, zwiadowcy ksiazka, virion obława chomikuj, thomas mann czarodziejska góra, halliday resnick, ewa barańska, życie z policjantem, zarządzanie jakością książki pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin