Żony gejów

Żony gejów

Autor: Maria Mamczur

Po piętnastu latach związku Anna odkryła w telefonie męża SMS-y od młodych kochanków.

Ryszard wie. jak bardzo skrzywdził Łucję. ale przez lata robił wszystko. żeby zapomnieć. kim jest.

Żona geja od dwudziestu pięciu lat – nie chce rozwodu. W sypialni było okropnie. ale w salonie i w kuchni świetnie.

Różne scenariusze – podobne emocje. Żal. Wstyd. Niepewność. Cierpienie. Gniew. Odczuwane skrycie przez żony i mężów. obezwładniające i niszczące poczucie własnej wartości.

Maria Mamczur. doświadczona i nagradzana reporterka. stara się przybliżyć zjawisko. o którym wszyscy wiedzą. ale o którym nikt nie rozmawia. Oddaje głos kobietom. które dowiedziały się. że ich mężowie lub życiowi partnerzy są gejami. Rozmawia również z tymi. które świadomie zde

29.99: https://woblink.com/ebook/dobranoc-auschwitz-aleksandra-wojcik-maciej-zdziarski-26970u

Cena: Maciej Zdziarski


Pogranicze wszystkiego

Autor: Bryżko-Zapór Natalia

Wyjazdy zarobkowe na Zachód – legalne i nielegalne – to codzienność mieszkańców Wołynia. Z ich punktu widzenia wymarzonym Zachodem jest Polska. tymczasem Polacy mają z Wołyniem przede wszystkim ponure skojarzenia. A przecież od tragicznych wydarzeń minęło już ponad siedemdziesiąt lat. narodziły się kolejne pokolenia i – mówiąc najzupełniej banalnie – życie toczy się dalej. Życie. o którym wiemy zdecydowanie za mało.

Natalia Bryżko-Zapór prowadzi nas więc przez Wołyń dzisiejszy i przeszły. Wołyń arian i współczesnych protestantów. Wołyń przemytników papierosów i emigrantów. Wołyń żyjący w cieniu Donbasu i krwawej historii. Wołyń urzekających krajobrazów i lasów zdewastowanych przez rabusiów bursztynu. Wołyń Ukraińców. Żydów i Polaków. Wreszcie Wołyń przedwiecznych bogów. boginek i upiorów.

„Pogranicze wszystkiego” to przewodnik po krainie położonej tuż za miedzą. na ukraińskim brzegu Bugu. żyjącej własnym życiem i poszukującej. trochę po omacku. nowej tożsamości.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


ISBN

9788324042494: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/damy-polskiego-imperium-kamil-janicki-32859u

Cena:audiobooki download, krótki dialog rozmowa o prace po angielsku, abominacja simmons, pyta.pl, krzyżówka bracia lwie serce, jak rzucić palenie książka, trylogia tatrzańska, kultura indywidualizmu, otyłość brzuszna dieta pdf, hugo bedu, pit 11 2018 pdf, antoni kępiński melancholia, na wschód od arbatu, pediatria kawalec pdf, sport pdf, ale musicale, niepokorny mężczyzna kristen ashley…