Wyspa Mgieł

Wyspa Mgieł

Autor: Maria Zdybska

Czasami dwie dusze łączy więź silniejsza niż śmierć.

Ona – przybrana córka pirata. uratowana z morskiej kipieli. W jej przeszłości ukryty jest klucz do potężnej mocy. która może przynieść wybawienie lub zgubę.

On – potężny mag. wyrzutek. arogant i sybaryta. Od lat poszukuje. choć sam nie wie. czego i dlaczego.

Kiedy jednak ich drogi się spotykają. przejmują nad nimi kontrolę siły potężniejsze od nich samych. Bogowie i demony. nieumarli i czarnoksiężnicy. zapomniana magia i stracone życia – droga do ich poznania zaczyna się na tajemniczej Wyspie Mgieł.

“Wyspa Mgieł” to powieść young–adult fantasy przesiąknięta zapachem morza. pełna przygód. barwnych opisów i fantastycznych istot. Poznaj losy wyrzuconej przez morze Lirr i daj się oczarować tajemniczemu magowi o imi

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


:

:

Cena:


Trzepot skrzydeł

Autor: Katarzyna Grochola

Ciemna strona miłości i jasne oblicza odwagi

Opowieść o uczuciu przeradzającym się w uzależnienie. o związku. który staje się koszmarem i o odwadze pozwalającej wyrwać się ze spirali. z której. wydawałoby się. ucieczka jest niemożliwa.

Hanka ma męża. pracę. własny dom. Dlaczego jednak nie jest szczęśliwa? Przecież kocha i jest kochana. A jednak jej życie jest zupełnie inne niż się wydaje… Za zamkniętymi drzwiami. gdy nikt nie widzi. spełniają się wróżby sprzed lat…

Przemoc domowa dzieje się w ukryciu.

Czasem niewidoczna dla innych — zabija.

niewygodna dla tych. którzy widzą — zatruwa.

Dzieje się w naszych domach — co zrobimy?

Katarzyna Grochola to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek. która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w Polsce. Przed laty napisała powieść o przemocy. która została docenioną i polecaną przez terapeutów lekturą. To opowieść tak żywa i uniwersalna. że czyta po latach wciąż chwyta ze serce.

„Właściwie to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego. czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszystko”. (fragment książki)

“Jest to bezwzględnie książka o miłości. albo książka o miłości bezwzględnej”.

Katarzyna Grochola

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32magda łucyan, europa szkic, umarły las, kult przodków, kozubski neurologia, różnice indywidualne, zadane pl j angielski, jegor gajdar, jak odzyskać kobietę po rozstaniu, katalog owadów, far cry 2 solucja, richard wiseman, pawel bryla, wiersze o janie pawle ii jan twardowski, gen. zagórski, pierścienie saturna sebald, szaraki kosmici, e ksiazka…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin