Dziennik 2007-2010

Dziennik 2007-2010

Autor: Krystyna Janda

Czwarty tom pełnego wydania dzienników Krystyny Jandy!

Krystyna Janda – kobieta instytucja. a raczej instytucja – kobieta. Na pełnych obrotach w domu. w teatrze. w firmie. w życiu społecznym i politycznym. Z mocnym wsparciem i pomocą rodziny. najbliższych i współpracowników. Aż do dnia. który wszystko zmienił. przewartościował i ułożył od nowa. Do dnia śmierci męża.
Wszystko. co potem. było inne. Zmienił się film ‚Tatarak’ robiony z Andrzejem Wajdą. zmienił się Teatr Polonia i choć otworzył się Och-Teatr. to i tak inny. niż miał być z Edwardem.
Dziennik z lat 2007–2010 to nie tylko piękny dowód potęgi miłości. ale też siły. jaką musi wykazać się żona – nie tylko Krystyna Janda. ale każda kobieta. która przez wiele lat tworzyła partnerski. wspierający się związek. Siły. z którą dalsze wyzwania musi podejmować sama. O tym jest ten dziennik.

Krystyna Janda – aktorka teatralna i filmowa. reżyserka. pisarka i piosenkarka. Ma na koncie ponad sześćdziesiąt ról teatralnych i ponad pięćdziesiąt filmowych. Wielokrotnie nagradzana w kraju i na świecie. Uznana za aktorkę stulecia polskiego kina i Człowieka Wolności w kategorii ‚Kultura’ z okazji 25-lecia przemian ustrojowych. W 2004 roku stworzyła fundację. a w jej ramach dwa teatry: Teatr Polonia i Och-Teatr. które prowadzi do dziś.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


Świadczenia dla pracujących rodziców

Autor: praca zbiorowa

Publikacja opisuje zasady korzystania z urlopów związanych z rodzicielstwem lub adopcją. a także zasady ich rozliczania oraz ustalania wysokości zasiłku macierzyńskiego za okres tych urlopów. Ponadto Czytelnik może się dowiedzieć. kiedy i jaka umowa ulega przedłużeniu do dnia porodu. a także w jakim czasie rodzice podlegają ochronie przed rozwiązaniem umowy o pracę.

Obecnie rodzice wychowujący dzieci mogą korzystać z wielu przywilejów związanych z rodzicielstwem. Korzystne zmiany w tym zakresie obowiązują już jakiś czas. jednak nadal wzbudzają wiele wątpliwości.

Od 1 czerwca 2017 r. w przepisach Kodeksu pracy doprecyzowano kwestie dotyczące przedłużenia umowy na czas określony do dnia porodu. Ponadto od tej daty agencje pracy tymczasow

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788375258998: Wydawnictwo

Format

16.8: https://woblink.com/ebook/kapital-ludzki-a-wzrost-gospodarczy-w-polsce-sylwia-roszkowska-147567u

Cena:


ISBN

9788380876446: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/awans-gwarantowany-jay-a-conger-allan-h-church-147268u

Cena: Allan H. Churchmałgorzata bartosik, zbigniew nowak zielarz przepisy, audiobook kłamczucha, angielski gramatyka pdf, chrobot, chesterton ortodoksja pdf, wirtschaftsdeutsch pdf, joanna boroń, bossman vi keeland pdf pl chomikuj, negocjuj czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach, przykładowe prezentacje maturalne, książki dla dzieci pdf, kozubski, kozacy: europejskie boje, jakoś to będzie, jej wysokość p, powiedz mi to szeptem, i tak wygrasz, silent hill downpour poradnik…