Zwierzenia Arsène’a Lupina

Zwierzenia Arsène’a Lupina

Autor: Maurice Leblanc

Zbiór opowiadań połączony postacią głównego bohatera. Opowiadania. ułożone chronologicznie. przybliżają czytelnikowi postać głównego bohatera. Są swoistą kroniką jego życia. studium złożonego charakteru i wyjaśnieniem przyczyn zachowania ulubionego włamywacza Francji.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Nikt nie idzie

Autor: Jakub Małecki

Po tym. jak Olga zobaczyła go po raz pierwszy. uporczywie wracał do niej w myślach. Tajemnicza postać z kolorowymi balonami. Ni to mężczyzna. ni to dziecko. Ona samotna. on osobny i zamknięty we własnym świecie. Ich losy przetną się ponownie na skrzyżowaniu ulic w chwili tragicznego zdarzenia. 

Małecki prowokuje czytelnika. by na podstawie rozsypanych wspomnień stopniowo odkrywał prawdziwy bieg zdarzeń. Gdzieś są słowa niewypowiedziane. niespełnione relacje oraz gesty zawieszone między dwojgiem bliskich i obcych sobie ludzi. Wielkie miasto wypełniają miłość i samotność. 

Nikt nie idzie to powieść. w której buzują wielkie emocje. Hipnotyzuje. delikatnie sącząc czułe i ledwo wyczuwalne tony. Zostaje w pamięci na długo.

 

Do niedawna pytana o ulubionego polski

:

Cena:odwet wysokiej gwiazdy, kazimierz zakrzewski, tacet a mortuis, ferdydurke książka, w paryżu dzieci nie grymaszą, cellulit pdf, chłopiec z grenlandii pdf, sekret hiszpańskiej pensjonarki, pasjans sw patryka, harry potter i książe półkrwi pdf, po trochu weronika gogola, katarzyna kajdanek, audiobook cena, do wszystkich chłopców których kochałam, jankes na dworze króla artura, gry i zabawy dla dzieci pdf, pan tadeusz rozprawka tematy, administracja publiczna organy, peter brett malowany człowiek…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin