Baśń o świętym spokoju

Baśń o świętym spokoju

Autor: Zofia Stanecka

Dawno. dawno temu żył sobie król Miłosław. który najbardziej na świecie cenił spokój. Był przekonany. że nic nie jest w stanie mu go odebrać. Jednak pewnej burzowej nocy wydarzyło się coś. co na zawsze zmieniło króla i całe jego królestwo. ‚Baśń o świętym spokoju’ to piękna i wzruszająca historia o tym. że są w życiu rzeczy. dla których warto się zmienić.

Książka autorstwa Zofii Staneckiej jest propozycją dla dzieci w wieku 3-7 lat. Zdobiące ją ilustracje wykonała Marianna Sztyma. ‚Baśń o świętym spokoju’ należy do serii ‚Poczytaj ze mną’. która wprowadza dzieci w świat literackich gatunków. form i konwencji. Zachęca do wspólnego czytania i przeżywania historii bohaterów.

Najmłodsi czytelnicy poznają różne odcienie i barwy literatury od świata baśni i fantasy po powi

12.99: https://woblink.com/ebook/fc-barcelona-wiecej-niz-futbol-tuzimek-dariusz-199684u

Cena:


Saga rodu z Lipowej 25: Córka diabła

Autor: Marian Piotr Rawinis

Kolejna część wielowątkowej i pasjonującej opowieści o rodzie rycerzy z Lipowej.

Święta czy nie święta? Rozpoczął się proces kanonizacyjny królowej Jadwigi. Roksana zostaje powołana na świadka. jako ta. która rzekomo słyszała rozmowę królowej z Chrystusem na krzyżu. Podczas przesłuchania nikt z zebranych nie wierzy w to. co słyszy.

Z kolei panią z Dębowca coraz bardziej interesuje się młody Marcin z Lipowej. Syn Mikołaja słynie z tego. że nie przepuści żadnej kobiecie. Któregoś dnia do Lipowej przyjeżdża Dorotka z rodzicami. wszyscy szykują się na wesele. Elżbietka przyjeżdża ze spóźnionymi prezentami. Dwie suknie. zielona dla Doroty i niebieska dla Matyldy. Ostatecznie jednak dochodzi do zamiany. która – z pozoru drobna i nieważna – będzie miała

:

Cena:


Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata

Autor: Megan McDonald

Hania Humorek poznaje dziewczynkę o imieniu Mania Pisania. Ku swojemu zaskoczeniu dziewczynka odkrywa. że jej nowa koleżanka jest bardzo do niej podobna. Mania interesuje się tym. czym Hania. Dzięki temu bohaterka ma niezłą zagwozdkę – zaprzyjaźnić się z Manią czy nie?

Tym bardziej. że znajomość dziewczynek stanie się dla Hani pretekstem do podróży po całym świecie. Jak tego dokona?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


ISBN

9788395847882: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/szczesliwi-we-dwoje-suzann-pileggi-pawelski-james-o-pawelski-beata-kondel-201308u

Cena: dr James O. Pawelski


1

:

:

Cena:


Wyspy miłości – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Gdy dwóm osadzonym w więzieniu w Kumla udaje się uciec. wiadomość obiega cały kraj.

Zniknęli bez śladu. a władze wydają się sparaliżowane. Gdzie są więźniowie?

Podczas gdy organy ścigania desperacko ich poszukują. uciekinierzy obierają kurs na beztroskie życie na rajskiej wyspie. położonej na południowym Pacyfiku. Liczą na nowe życie w otoczeniu pięknych. wyzwolonych kobiet i dobre jedzenie. Szukają miejsca. w którym chcą zaznać czystej przyjemności.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99toksykologia współczesna seńczuk pdf, jennifer probst książki, muzułmanki, dieta dr ewy dąbrowskiej pdf, millennium dziewczyna która igrała z ogniem online, drucker praktyka zarządzania, napoleon hill myśl i bogać się, chirurgia repetytorium noszczyk, blokopedia minecraft, cassiano boss, anatomia gołąb pdf, bieganie metodą danielsa ebook, rączkowski bhp w praktyce pdf, akwarium suworow pdf…