1

1

:

:

Cena:


Farciara

Autor: Wachnicka Dorota

Świat korporacji. zagraniczne podróże. miłość. intrygi i zdrady. Oto świat młodej prawniczki Natalii. która szuka szczęścia i spełnienia. Natalia. młoda. atrakcyjna prawniczka. podczas letnich wakacji nad Bałtykiem nawiązuje romans z przystojnym ratownikiem Wiktorem. Na ostatnie spotkanie mężczyzna nieoczekiwanie nie stawia się…

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.9


Potęga niedoskonałości

Autor: Navarro Tomas

Czy zaakceptowanie własnej niedoskonałości. niepełności i przemijania może być kluczem do spokojnego życia i szczęścia?

Tomás Navarro twierdzi. że przedarcie się przez własny gąszcz traum i kompleksów. uświadomienie sobie złudności sukcesu. dostrzeżenie. że marnujemy życie. goniąc za mrzonkami i przegapiając chwile. które mogłyby dać nam poczucie zadowolenia. pomoże nam napełnić codzienne życie spokojem.

Navarro pomaga nam zrozumieć swoje potrzeby oraz oczekiwania i dopasować je do rzeczywistości. Proponuje zrewidowanie naszej listy priorytetów i stworzenie nowej. wolnej od presji zewnętrznych i wewnętrznych. bardziej realistycznej. takiej. jaką możemy zrealizować w otaczającym nas świecie.

‚Potęga niedoskonałości’ uczy nas. jak wieść być może niedoskonałe. ale o w

27.9: https://woblink.com/ebook/milosc-ci-nic-nie-wybaczy-alek-rogozinski-179992u

Cena:


Pożądanie

Autor: Helen Hardt

Pozostawiona przez narzeczonego przy ołtarzu Jade Roberts szuka pocieszenia na ranczu swojej najlepszej przyjaciółki. Jej upokorzenie jest wciąż żywe. więc nie spodziewa się. że jej serce zabije mocniej dla kogokolwiek. Lecz gdy powściągliwy brat Marjorie. cudowny kowboj z Gór Skalistych. całuje ją po raz pierwszy. pękają wszystkie tamy.

Talon Steel jest rozbitkiem. który nigdy w pełni nie wyleczył się z traumy. jakiej doznał w dzieciństwie. Żyje. biorąc od kobiet to. co mu dają. i nie oferując nic w zamian. Do chwili gdy w jego życiu pojawia się Jade – piękna. słodka i gotowa. Jego pragnienie. by ją mieć. przeradza się w pożądanie. które – jak się obawia – nigdy nie zostanie zaspokojone.

Iskrzącą namiętność prześladują dawno pogrzebane sekrety. które mogą doprowadzić do rozstania

27.9: https://woblink.com/ebook/anka-i-diabel-stroz-nina-majewska-brown-180231u

Cena:doktor murek zredukowany, jak czytać mapę, normalni ludzie ksiazka, delavigne, pudełko z marzeniami pdf, jolanta kaleta, lukasz kamienski, rycerz średniowiecza, okrakiem, magiczne drzewo. czerwone krzesło, baron drzewołaz, joanna sowa, marcin sękowski psycholog, złe spojrzenia, izabela jarosińska, dopóki niebo nie płacze…