Mali pomocnicy Boga

Mali pomocnicy Boga

Autor: Katarzyna Pazdan

Pierwsza w Polsce książka o duchowej adopcji dzieci przez dzieci!

Co możesz zrobić. żeby uratować człowieka znajdującego się w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Książka ‚Mali pomocnicy Boga. Przewodnik dla dzieci po duchowej adopcji’ jest odpowiedzią na to pytanie.

Zaadoptujcie poczęte dziecko i wspólnie módlcie się za nie przez dziewięć miesięcy. śledząc z miesiąca na miesiąc jego rozwój. Dzięki modlitwie różańcowej. wzbogaconej rozważaniami na każdy dzień. ratujecie nieznanego z imienia małego człowieka. Podejmując duchową adopcję. uczycie dzieci regularnej modlitwy i zyskujecie możliwość rozmowy z najmłodszymi na trudny temat w sposób dla nich przystępny. ‚Mali pomocnicy Boga’ stanowią więc dobrą okazję do poświęcenia naszym pociechom większej uwagi i do pogłębiania więzi rodzinnych.

Twoja modlitwa duchowej adopcji to modlitwa o to. żeby mama bardzo kochała dziecko. które ma pod sercem.

Część dochodów ze sprzedaży zostanie przeznaczona na Centralny Ośrodek Krzewienia Duchowej Adopcji na Jasnej Górze.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Most – tajna operacja przerzutu żydów

Autor: Wilczak Dariusz

Prawie 100 000 Żydów przerzuconych na trasie Moskwa – Warszawa – Izrael w latach 1990 – 1992. Dyplomatyczne negocjacje pomiędzy USA. ZSRR. Izraelem i Polską. Tajna akcja komandosów przyszłego GROM-u. Operacja współfinansowana przez firmę Art-B: Bogusława Bagsika i Andrzeja Gąsiorowskiego. Losy sowieckich Żydów w „ziemi obiecanej”. Po raz pierwszy w Polsce ujawniamy genezę. kulisy i przebieg tej fascynującej historii.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Imperium zła. Reaktywacja

Autor: Tadeusz Święchowicz

Jak Ukraina potrafiła wyrwać się z uścisku Rosji i dlaczego Moskwa przegapiła ten moment?
Czy to jest nasza wojna i po której stronie powinniśmy się opowiedzieć?
Dlaczego Putin zakłócił pokój świata?
Jaki plan ekspansji przewiduje Kreml i co jest jej zasadniczym celem?
Skąd Moskwa czerpie środki na próbę wskrzeszenia dawnego imperium?

Przeczytaj tę książkę i pomyśl – ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO!

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Na początku było Słowo – Sekret Przebudzenia – PDF

Autor: Selig Paul

Czujesz. że ludzkość. a wraz z nią również i Ty. zatraciła gdzieś sens istnienia? Potrzebujesz czegoś. co zmieni Twoje poglądy i utarte schematy oraz ukaże głęboko skrywaną prawdę o nas samych? Czegoś. co sprawi. że doświadczysz głębokiego przebudzenia duchowego? Spisany przez Autora przekaz duchowych przewodników pomoże Ci odkryć swoją prawdziwą naturę i wkroczyć na wyższy poziom świadomości. Dzięki niemu poczujesz mistyczną energię Słowa. pełną miłości i szczęścia. Otworzysz swój umysł. zrozumiesz duchową mądrość i dokonasz zmian w swoim życiu. Zniwelujesz tym samym kompleksy i ograniczenia. a także dostroisz swoje wibracje. by móc doświadczyć samego siebie i odnaleźć „Chrystusowe ja”. Duchowe przewodnictwo dla Ciebie!

Wydawnictwo:

Cena:


ISBN

9788381474283: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/dlaczego-nie-c

Cena:


Nieprawdopodobna przyjaźń

Autor: Anthony David

Niezwykła historia sekretnej czterdziestoletniej przyjaźni między dwiema kobietami. które choć pochodziły z wrogich obozów. miały wspólną pokojową misję

Ta podwójna biografia przedstawia burzliwe życie Rut Dajan – założycielki słynnego izraelskiego domu mody i Raymondy Tawil – palestyńskiej dziennikarki i feministki. Połączyła je przyjaźń. która pokonała wszelkie uprzedzenia i przezwyciężyła wiele przeciwności w kraju rozdartym wojną.

Autor Anthony David. nagradzany biograf i historyk. w oparciu o wywiady z bohaterkami. a także o ich pamiętniki i dzienniki w wartki i fascynujący sposób opowiada piękną historię pojednania i nadziei rozgrywającą się w atmosferze niekończącego się konfliktu bliskowschodniego.

Opowieść ta pozwala zagłębić się w zaku

35.99: https://woblink.com/ebook/zdarzylo-sie-naprawde-hanna-bogoryja-zakrzewska-katarzyna-blaszczyk-148342u

Cena: Katarzyna Błaszczyk


ISBN

9788366360044: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/the-division-2-skoro-swit-daria-kuczynska-szymala-alex-irvine-153710u

Cena:dawid anders, suchomim, powieść hamsuna, bogaty albo biedny pdf, szymonowic sielanki, dominik kowalski, rafał niemczyk mama umiera w sobotę, ślad po złamanych skrzydłach, żyj wystarczająco dobrze pdf, mity greckie parandowskiego, król darknetu, motywacja i osobowość maslow pdf, śladami neli. przez dżunglę morza i oceany tekst, niesamowite przygody, pomocnik kata krajewski, assassin’s creed black flag wyzwania abstergo, ewangelia według jezusa chrystusa, kochaj najlepiej jak potrafisz, nieograniczony sukces w sprzedaży, wielkie pytania psychologii…