ISBN

ISBN

9788363097981: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/potega-prawdy-zdemaskuj-klamstwa-w-ktore-wierzymy-katarzyna-janicka-153887u

Cena:


Miłość Anny i inne opowiadania

Autor: Jolanta Knitter-Zakrzewska

Opowiadania o miłości. w których prawda przeplata się ze snem. a najważniejszą sferą w życiu okazuje się duchowość. mająca wpływ na wszystkie aspekty życia.

 

‚I nie może być to miłość ze snu. marzenia. wymyślona. nieodwzajemniona. ale najzwyklejsza. mocno wrośnięta w codzienność – realna.”

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


ISBN

9788366278219: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/z-ciszy-martyna-senator-153918u

Cena:


Cedyno. Wysłannicy. Tom 3

Autor: Melissa Darwood

Finałowy tom serii. w której miłość jest silniejsza od śmierci!

Od kiedy Zuza wróciła z mrocznej Guerry. nie może zapomnieć o cierpiących tam duszach. W jej snach zagościł też Bjor. który rzuca wyraźny cień na jej obecny związek z Patrykiem. Larysa i Gabriel wreszcie mogą założyć rodzinę. a niedawno wykupione przez nich schronisko dla zwierząt sprawia. że zaprzyjaźniają się z Leą – nowo zrodzoną Guardianką.

Kiedy wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku. Zuza postanawia wyruszyć do Guerry i uwolnić jej więźniów. Wie. że nie da rady zrobić tego w pojedynkę. Znajduje jednak tajemniczych Ludzi Cedyno. którzy mogą jej w tym pomóc. Ich Lider Jordan nie jest jednak osobą. z którą można sobie pogrywać.

Czy misja Zuzy i pozostałych Wysłanników się po

49.4: https://woblink.com/ebook/etniczna-apteka-najskuteczniejsze-preparaty-z-roslin-leczniczych-z-calego-swiata-wskazania-zastosowanie-dzialanie-hobert-ingfried-154191u

Cena:


Prawdziwe oblicze kobiety na tle utrudniania dziecku kontaktów z ojcem

Autor: Robert Grzelakowski

Celem niniejszej publikacji jest przedstawienie skali i znaczenia już społecznego problemu utrudniania dziecku kontaktów z rodzicem przez drugiego rodzica. Problem ten dotknął od 1989 roku ponad 1.500.000 okaleczonych psychicznie dzieci w Polsce.

Przedstawiciele instytucji państwa polskiego zobowiązani do ochrony dzieci udają. że takiego problemu nie ma. a jeśli jest to rzekomo podnoszą go ojcowie. którzy nie chcą płacić alimentów.

Utrudnianie dziecku kontaktów z ojcem przez matkę ma miejsce często w sytuacji rozstania rodziców posiadających wspólne dziecko/dzieci. w szczególności w wyniku rozwodu.

W sprawach rozwodowych. sądownie opieka nad dziećmi jest powierzana w ok. 95% matkom (przy pozostawieniu pełnej władzy rodz

31.9: https://woblink.com/ebook/bekarty-z-pizzofalcone-maurizio-de-giovanni-pawel-bravo-154158u

Cena:


Tylko dla dorosłych

Autor: Nina Majewska-Brown

Miłość. namiętność i gorsety – ta historia przyprawi cię o szybsze bicie serca. I nie tylko!

Oto romans stulecia. A nawet trzech!

Klara ma pewną pracę. mieszkanie po babci i wiedzie spokojne życie singielki. Ma też kompleksy. matkę. która nie może się doczekać jej ślubu. i okrągłe urodziny. o których woli nie pamiętać. Oraz szalone przyjaciółki. które uznały. że najwyższa pora. by Klara wzięła sprawy w swoje ręce. i wyciągnęły ją na babski dzień w SPA. Spektakularną metamorfozę wieńczy niespodzianka stulecia. A właściwie nawet kilku. bo po upadku na zajęciach z tańca na rurze. które są urodzinowym prezentem. Klara budzi się w… 1881 roku!

Po pierwszym szoku odkrywa. że ta zmiana ma swoje plusy. Klara jest traktowana jak dama. a niecodzienna sytuacja

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/161071/pdf

1: Autor

Autor

Oscar Wilde: Autor

Cena:córka trenera chomikuj, krystyna mirek tajemnica zamku, śladami neli pdf, victor hugo katedra notre dame, ebook do pobrania, kindle ebook, romanowowie książka, virginia sapieha, e-boki, o powstawaniu gatunków pdf, magdalena majcher pilot, hematologia kompendium, życie podziemne mężczyzny, krasicki monachomachia, zmartwiozaur, historia est magistra vitae, zły las, typy osobowości 16, stanisław kamiński, iceman: historia mordercy, zbigniew herbert wiersze…