Media Rodzina

Media Rodzina

Format: EPUB.MOBI

34.9

1:

Cena:


Polowanie na lisy. Prawdziwa historia uciekiniera z Jemenu

Autor: Mohammed al Samawi

Dramatyczna historia ucieczki przed wojną i terroryzmem. którą udało się zorganizować czterem nieznajomym mającym do dyspozycji wyłącznie media społecznościowe.

Urodzony w Jemenie. Muhammed Al Samawi został nauczony nienawiści do Żydów i świata Zachodu. Częściowo sparaliżowany z powodu dziecięcej choroby i wychowany w tradycyjnej rodzinie. dorastał całkowicie podporządkowany rodzicom. Gdy w wieku dwudziestu jeden lat po kryjomu przeczytał Biblię. zrozumiał. jak wiele łączy ją z Koranem. Przez Internet nawiązał też kontakt z żydami i chrześcijanami z innych krajów. by wkrótce zacząć działać na rzecz pojednania trzech wielkich religii. W mediach społecznościowych i na międzynarodowych konferencjach poznawał kultury. które do tej pory były dla niego obce.

Te działania bardzo szybko obróciły się przeciwko Mohamedowi. Groźby śmierci ze strony Al-Kaidy zmusiły go do ucieczki z rodzinnego miasta. W trosce o swoje bezpieczeństwo przeprowadził się do Adenu. który wkrótce stał się areną trwającej do dziś wojny domowej. Uwięziony w wynajmowanym mieszkaniu. zagrożony przez terrorystów z południa i wojnę na północy Mohammed postanowił spróbować ostatniej szansy. Bez nadziei na przeżycie. wysłał apel o pomoc…

Mohammed Al Samawi – urodził się i wychował w Jemenie. Jako dwudziestolatek zaangażował się w działalność na rzecz dialogu i pojednania między muzułmanami. chrześcijanami a żydami. W 2015 roku. podczas wojny domowej w Jemenie. uciekł z Adenu do Stanów Zjednoczonych. Od początku swojego pobytu pracował w organizacjach promujących pokój i tolerancję religijną.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Zysk i S-ka Wydawnictwo

Format: EPUB.MOBI

24

1:

Cena:tomasz komenda ksiazka, sebastian wojciechowski, poza kontrola ulub, lingas łoniewska agnieszka, modyfikowany węgiel online, i bóg o nas zapomniał, piąta ewangelia pdf, koalicja szpiegów, jakub zemła, niepoprawny politycznie przewodnik po islamie i krucjatach, rozporządzenie w sprawie klasyfikacji budżetowej, motywy śmierci, becky chambers, mariusz michalak, rigels halili, świat jako wola i przedstawienie pdf, oczy ciemności ebook, lackberg nowa książka, finanse przedsiębiorstw książka, ferdinand von schirach, jedna rzecz. zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć…