Boss of Me

Boss of Me

Autor: Tia Louise

Gorący romans biurowy z motywem hate-love!

Jej nowy szef jest arogancki. wredny. złośliwy i… seksowny jak cholera. Ładne opakowanie skrywa wcielonego diabła. o czym Raquel szybko się przekona. Kiedy zostaje zatrudniona w jego firmie. nie liczy na ciepłe przyjęcie. ale na tak wredne uwagi pierwszego dnia pracy – też nie.

Jednak gdy zaczyna bliżej poznawać swojego szefa. powoli dostrzega mężczyznę. którego coś dręczy. Raquel wmawia sobie. że nie obchodzą ją jego ciemnobrązowe oczy ani sposób. w jaki poruszają się jego mięśnie twarzy. kiedy jest wkurzony.

Siostra udzieliła jej rady. żeby pod żadnym pozorem się w nim nie zakochała. Raquel uznała te słowa za śmieszne. Jednak teraz… wcale nie jest jej do śmiechu.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena:


Tygodnik Powszechny Polska Żydowska

Autor: Opracowanie zbiorowe

Dlaczego tak trudno wypowiedzieć te dwa proste słowa? Dlaczego tak trudno o związanych z nimi tematach pamiętać i dlaczego nie można o nich zapomnieć? Jak brzmią klasyczne już teksty o Zagładzie i polskiej współodpowiedzialności za nią. o antysemityzmie i antyjudaizmie? Jak rozmawiać o Auschwitz. Jedwabnem. Kielcach czy Marcu’68. ale też o tych zdarzeniach ze wspólnej historii. które dają nadzieję na przyszłość? Jakie są miejsca. w których fatalizm nieporozumień i wrogości wydaje się przełamany. a prawda o przeszłości ma charakter terapeutyczny?

Choć wszystkie te pytania unosiły się nad nami podczas pracy nad „Polską Żydowską”. mam nieodparte wrażenie. że to wydanie specjalne „Tygodnika” powinno się obyć bez żadnych wstępów. Z jednej strony nie ma co tłu

30.9: https://woblink.com/ebook/lisy-lucy-jones-adam-pluszka-171078u

Cena:streszczenie zaczarowana zagroda, książki fortnite, książka roxie, wałęsa żyd, gołąb immunologia pdf, sitwa paulina świst pdf, podstawowe środowiska wychowawcze łobocki, wiedźmin 3 krew pożeracza, amerykańscy bogowie audiobook, rycerz średniowiecza, justyna ziółkowska, serce powieść, matki, które nie potrafią kochać, atlas wysp odleglych, joanna święcicka, oddaj albo giń, audiobook online, hate to love you tijan pdf, dochodząc do tak, noż w wodzie, taniec w ogniu…