Lubię farbować wróble

Lubię farbować wróble

Autor: Agnieszka Osiecka

Agnieszka Osiecka – królowa ozdabiania codzienności słowami. Mówiła: Nie otwieraj ust. jeśli nie masz puenty. Cytaty z jej tekstów na stałe weszły do języka potocznego. 
Lektura udzielonych przez nią wywiadów okazuje się równie inspirująca. Celne podsumowania. poetyckie widzenie świata i ciekawe przemyślenia. Każde słowo wiernie spisane z rozmowy. bez przeinaczeń i nadinterpretacji.
Wszystko ubrane przez Violettę Ozminkowski w formę współczesnego wywiadu. tak by słowa zyskały autentyzm i spójność.
To nie jest rozmowa o tym. kto kogo znał alb

:

Cena:


EPUB.MOBI

14368: 18

https://woblink.com/product-publication/download/14368/epub

:

Cena:


Wolność emocjonalna

Autor: Judith Orloff

Zastanawiasz się. jak to jest być oazą spokoju? Chciałbyś. by twoje życie pełne było ciepłych relacji z innymi? Co byś zrobił. gdybyś mógł odzyskać poczucie przynależności?

Dr Judith Orloff. autorka bestsellerowych książek. zaprasza cię w niezwykłą podróż. która prowadzi do poczucia szczęścia i spokoju. W tej podróży nauczysz się panować nad tym. co negatywne. a z czym nieuchronnie spotykasz się każdego dnia. Choćbyś żył w największym stresie. właśnie nadszedł czas zmian na lepsze. Ty sam możesz wyzwolić się z więzów depresji. gniewu i strachu. I osiągnąć wolność emocjonalną.

Łącząc odkrycia neurobiologii. medycyny intuicyjnej. psychologii oraz techniki związane z subtelną energią. dr Orloff przedstawia zależności między naszym ciałem.

28: https://woblink.com/ebook/zbrodnie-pozamalzenskie-daniel-koziarski-agnieszka-lingas-loniewska-23431u

Cena: Agnieszka Lingas-Łoniewska


Everest Lidera

Autor: Anna Sarnacka-Smith

Czy istnieją osoby stworzone do bycia liderem?

Co zrobić. aby mieć zmotywowany zespół. który będzie chciał pracować na wspólny cel?

Jak być skutecznym szefem dla młodego pokolenia?

Jak rozmawiać z pracownikami. aby chcieli być przy tobie jeszcze lepsi. i jak rozmawiać z szefem. aby znaleźć porozumienie?

Przywództwo to nie stanowisko. to siła charakteru. Anna Sarnacka-Smith przekonuje. że już dziś masz potencjał do tego. aby być liderem. przy którym zespół będzie chciał dawać z siebie swoje sto procent. z którym klienci będą chcieli rozwijać swój biznes. Kluczem jest odnalezienie swoich wartości i wierność im. poznanie swojego potencjału. docenianie tego. jak bardzo ludzie są różni. i czerpanie z tej różnorodnośc

34.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-tytana-rick-riordan-agnieszka-fulinska-24090u

Cena:zdrowe stawy leczenie dietą, pamiętnik pani hanki, joanna papuzińska asiunia pdf, biologia molekularna krótkie wykłady pdf, emma chase książki, porozumienie bez przemocy ćwiczenia pdf, ucieczka od wolności fromm, chris bradford, przemiany owidiusz, fitoterapia pdf, odnaleźć sisu, ostatnia godzina lubimyczytać, uroda piękno, eprasa, nike nagrody, beata siemieniako…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin