ISBN

ISBN

9788327654816: Wydawnictwo

Format

14.99: https://woblink.com/ebook/rycerz-i-dama-susan-wiggs-193107u

Cena:


Sędziwoj

Autor: Józef Bohdan Dziekoński

Józef Bohdan Dziekoński to polski prozaik okresu romantyzmu. Powieści Dziekońskiego w dużej mierze inspirowane były literaturą Hoffmanna. a skupiały się na sferze duchowych zmagań bohaterów. całkowicie oddanych „poszukiwaniu prawdy absolutnej”. wiecznej miłości i urzeczywistnianiu metafizycznych tęsknot. Za największe dzieło Dziekońskiego uznaje się powieść „Sędziwoj”. Jednak większość dzieł Dziekońskiego jest nieznana. Po śmierci autora wszystkie niepublikowane rękopisy spalono zgodnie z jego testamentem. przez co popadł w zapomnienie.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Wybór pism pedagogicznych

Autor: Janusz Korczak

Janusz Korczak. właśc. Henryk Goldszmit (1878–1942). polsko-żydowski lekarz i pedagog. zajmował się teorią i praktyką wychowania. Miał szerokie rozeznanie w światowych teoriach pedagogicznych. Lata pracy naukowej oraz bezpośrednie doświadczenia pedagogiczne doprowadziły go do stworzenia własnego oryginalnego systemu pracy z dziećmi. opartego na partnerstwie. samorządności i demokracji. Inicjował działania na rzecz praw dziecka.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9czarna owieczka jan grabowski pdf, sw gemma, penumbra: przebudzenie, grandet balzaka, hard truck 18, bourne’a, kościół, żydzi, polska, makłowicz węgry, apartament w paryżu musso chomikuj, origami 3d krok po kroku, anna janko mała zagłada, najlepsi autorzy kryminałów, małgorzata kalicińska książki, infor pity 2014, fizjoterapia w geriatrii pdf, obyczajowe, cukierku ty łobuzie cała książka pdf…